Couvaci kamera z eBay

Od: Datum: 19.03.17 10:22 odpovědí: 3 změna: 22.03.17 18:29

Nema ji tu nahodou nekdo? A funguje Vam to? Jde o to, ze k tomu nemuzu sehnat tu Android aplikaci, ktera by mi to video zobrazila na tabletu (v mem pripade se aplikace jmenuje PPVideo). Link, ktery je na krabici, je mrtvy, na Google Play taky neni. Vyzkousel jsem ruzne jine aplikace k podobnym kameram, ale zadna s tim nefunguje. Kdyz jsem zadal IP kamery do normalniho prohlizece, tak tam vyskoci autentizacni okno (prihlasovaci jmeno a heslo), takze predpokladam, ze kamera komunikuje pouze s konkretni aplikaci pres autentizaci, kterou zna pouze ona. To je asi problem, protoze tak nezobrazim to video ani treba ve VLC Playeru apod.
Tak treba s tim tu ma nekdo zkusenosti a poradi.
PS: Ja samozrejme cile komunikuju s prodejcem a on nabizi vraceni zbozi a plne kupni ceny, ale ja to nechci jen tak vzdat, kdyz uz to mam doma a cekal jsem na to skoro mesic. Takze rady typu: "Vrat to", fakt nepotrebuju, jen konstruktivni navrhy a tipy. Diky za pochopeni.
http://www.ebay.com/itm/Wirel…ew-CMOS-Cam-For-Android-Phone

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 21.03.17 23:26

Omlouvám se, nečetl jsem pořádně příspěvek a reagoval jsem na něco jiného ;)

Ohodnoceno: 0x

Datum: 22.03.17 00:05

Každopádně refunduj peníze, dokud to jde. Pak můžeš vymýšlet a dělat pokusy. Když dáš vyhledat wifi zařízení, neukáže ti kameru GLW-CAR-R? Najde něco? Heslo je 88888.

Tady je postup, jiný typ jen pohledat:

Ohodnoceno: 0x

Od: marrier
Datum: 22.03.17 18:29

Nepotrebuju navod jak se pripojit k Wi-Fi kamery. To funguje. Chybi mi ta Androidi aplikace do mobilu, ve ktere zobrazim obraz z kamery. Mohl bych jej zobrazit treba ve VLC Playeru, jenze je tam autentizace, kterou neobejdu. Zadna znama prihlasovaci jmena a hesla to nebere (admin, 0000, 1234 apod.). Takze bez konkretni aplikace jsem nahrany...

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.