Reklamace telefonu v prvních 6 měsících

Od: Datum: 13.02.17 21:12 odpovědí: 6 změna: 13.02.17 21:39

Dobrý den

Mám asi 2 měsíce zakoupený mobil Zopo color C2 zakoupený v obchodě Smarty,cz a chci se zeptat. Na displeji se mi objevila taková olejovitá skvrna už asi měsíc po používání ale reklamovat se mi to nechtělo. A zrovna když si chci telefon dát reklamovat, tak mi telefon spadl na zem a kolem té skvrny mi ten displej praskl :D myslíte že mi reklamaci uznají, když ji mám v prvních šesti měsících a prasknutý displej nesouvisí s vadou? Děkuji za odpověd a hezký večer :)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 13.02.17 21:15

A co přesně chcete reklamovat teď? Olejovitou skvrnu, na prasklém displeji? To vám asi těžko reklamují.

Ohodnoceno: 0x

Od: alex165
Datum: 13.02.17 21:16

Právě tu skvrnu

Datum: 13.02.17 21:20

s tím nepočítejte. Určitě vám nevymění prasklý display, když tam přijdete, že ho chcete vyměnit kvůli skvrně ;)

Od: jmlc®
Datum: 13.02.17 21:18

skvrna vznikla díky prasklému displaji - jako vždy - nic jiného nezjistíte

Datum: 13.02.17 21:34

V žádném případě neuznají.

Právě proto se má vada reklamovat ihned po jejím zjištění. Pokud výrobek užíváte i s vadou, akceptujete ji. Teď se jedná poškození mechanické (vaší vinou), tudíž se už reklamovat (imaginární samovolná skvrna) nedá.

Představte si, že si pořídíte rybu do akvária. Druhý den zjistíte, že je nějaká nemocná, ale neřešíte to. A do dvou dnů je po ní, ne proto, že by chcípla, ale proto, že jí vylovila kočka a ukousla jí hlavu. A teď si představte, že jste pracovník zverimexu, a zákazník přijde s rybou bez hlavy a chce ji reklamovat, protože byla nemocná *smich* Tož tak. M.

Datum: 13.02.17 21:39
Tak to je smula. Nyni klidne napisou , ze ta skvrna je kvuli padu. Nemá to smysl.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.