Prodloužená záruka

Od: Datum: 10.02.17 19:07 odpovědí: 12 změna: 11.02.17 20:43

Dobrý den,

chtěl bych se zeptat, který výrobce spotřebičů dává na své výrobky proidlouženou záruku? Vím je BEKU, ten dává na vybrané zboží 5 letou záruku, Amica dáva také na vybrané výrobky + 2 rokyzáruky navíc a PHILCO také 5 let. Jsou ještě nějaké jiné značky, o kterých víte, že dávají prodlouženou záruku?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 10.02.17 19:11

nabízeli mi to v okay,planeu,baumaxu( na black and decker).. na různé zboží,různých výrobců,chtěli připlatit. takže si myslím,že to nedává výrobce,ale prodává prodejce *nevi*

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 10.02.17 19:19
avatar

Určitě mi to nabízeli u Ety.

...a v Euronics jsem se setkala s tím, že za příplatek nebudete muset čekat na vyřízení reklamace, rovnou vám zboží vymění... *zed* M.


doplněno 10.02.17 20:48:

Takže ještě jednou. U Ety. Zdarma. Jen jsem se měla kamsi registrovat a to se mi nechtělo.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 10.02.17 19:21
avatar

No v elektrech si jde za prachy priplatit prodlouzenou zaruku.

On ale mysli , firmy , ktere to nabizeji zadaco ke svym vyrobkum.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 10.02.17 19:48
avatar

Je to jenom další vychytávka jak vytáhnout z lidí víc peněz. Tu prodlouženou záruku dává snad každý, ale musíte si ji zaplatit. Mám známého zrovna v obchodě Okay a ten mi řekl že to je úplná blbost. Když výrobek vydrží ty dva roky, tak prý vydrží i víc jak pět let. Pokud je tam to dobře známé "kurvítko", projeví se to do dvou let, nebo i za kratší dobu. Takže jsou to jen vyhozené peníze. A ještě pozor na to, že musíte horko těžko dokazovat, že jste výrobek pět let používal podle jejich norem a nezpůsobil závadu sám.


doplněno 10.02.17 20:13:

Tak to se omlouvám. A zeptám se. Ta prodloužená záruka je v ceně, říkáte. Tak mi nejde trochu do hlavy, proč ji nedají rovnou a jen ji nabízí, když je teda zdarma. Jste si jistý, že cena se s prodlouženou zárukou nenavýší? Nějak mi to nepřijde logické. Teď už nemám čas, ale zítra se na to schválně podívám, jak to teda funguje.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: rokoo
Datum: 10.02.17 19:53

Asi se špatně chapeme, mě nejde o zaplacení si prodloužené záruky na prodejně. Jde mi o spotřebiče do kuchyně: pračka, myčka, trouba, varná deska, lednice. Určití výrobci těchto spotřebičů nabízí prodlouženou záruku rovnou v ceně nikoliv s příplatkem. U značek výše uvedených vím, že toto nabízí, ale jde mi o to, zda nejsou ještě jiné, o kterých nevím :)

Datum: 10.02.17 20:44
avatar

Tak napříkald LG udává delší záruku x let na motor pračky, jenže po dvou letech může odejít elektronika a na to už se záruka nevztahuje. Takže tolik k prodloužené záruce.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 11.02.17 20:43
avatar

No já jsem si myslela, že bude někde háček. Určitě to není akce proto, aby byl zákazník co nejdéle spokojený se spotřebičem a mohl ho používat vesele spoustu let a nemusel kupovat jiný, tak jako tomu bylo dříve. Mají to velmi dobře promyšlené. Tohle je také chytrácký marketingový tah v zájmu prodejce, určitě není vymyšlen pro dobro zákazníka. Ale je to prozatím nabízeno zdarma. Jde jim o to, aby zákazník koupil spotřebič u nich. Nebude trvat dlouho a ostatní se přidají. Ale tyto záruky jsou jak říkáte na určité vady, nebo problémy, nevztahují se na všechno. Přečetla jsem si také za co všechno výrobce neodpovídá a na co záruka neplatí a je toho tolik, že ta záruka nemá smysl.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: arny®
Datum: 10.02.17 19:57

Prodlouženou záruku nabízela i MORA a GORENJE.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: lll*
Datum: 10.02.17 20:50

Z tohoto důvodu jsem koupil sušičku právě Beko. Byla za stejnou cenu ve stejné kategirii funkcí jako "čistokrevnější" konkurence, ale s 5 letou plnou zárukou. Už teď vim, že nebudu nic než spotřebák platit, po pěti letech až něco odejde co neopravim s tím co doma je pujde do sběrného dvora.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 11.02.17 08:10
avatar

Já měla Whirpool myčku

Ohodnoceno: 0x
 
Od: rv
Datum: 11.02.17 09:14

Snad každý, z těch méně známých

Hoover, Candy až 11 let na motory http://www.registrace-zaruka.cz/podminky

GoGen 40 měsíců na LED TV http://www.gogen.cz/zaruka-40-mesicu-1/

Ohodnoceno: 0x
 
Od: rokoo
Datum: 11.02.17 09:22

A nevíte nhodou jak je to přesně s prodlouženou záruku u značky PHILCO? Na stránkách uvádějí, že velké spotřebiče, je možné zaregistrovat a pak k ním dostanete 36 mesíců navíc. Je to pro všechny spotřebiče, nebo jen vybrané modely?

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.