Iphone - kde koupit?

Od: Datum: 01.02.17 10:26 odpovědí: 8 změna: 02.02.17 21:23

Kde nejlépe koupit Iphone? Jde mi o to, jestli je nějaký rozdíl pořídit telefon např. v Istyle nebo Istrores, Datartu nebo klidně i z nějakých internetových obchodů. Ptám se kvůli řešení případných reklamací atd.. díky

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 01.02.17 11:06
Ne vse je stejne.
Kupte tam , kde bude mensi cena.
Ohodnoceno: 0x

Datum: 01.02.17 12:02

Reklamaci řeší u nsá Český servis nebo s ním můžeš zajet například do Norimberku, kde ti to vymění většinou za nový kus. Spousta lidí to tak dělá.

Od: boba®
Datum: 01.02.17 12:42

Řeším to samé, kde koupím iPhone. Na Heurece můj vybraný mají v cenových relacích od 11.800 až po 18 tisíc. Levným a neznámým e-shopům nevěřím a takhle drahý přístroj bych rozhodně nekoupila u neověřeného prodejce, naopak mohl by se pěkně prodražit. Mám asi 3 oblíbené e-shopy, kde nakupuji bez obav a ráda. Takže zlatá střední cesta, jeden z nich to bude:)

Od: krtek6*
Datum: 01.02.17 14:40

spíš nechápu proč chcou všichni Iphone...:) 90% uživatelů stejně nevyužije funkce, které nabízí, protože je nepotřebuje nebo neví jak a hlavně, protože je to coool mít iphone a zbylých 10% si to koupí protože už měly předešlé modely...

Datum: 02.02.17 21:23

Myslel jsem si to samé a potom co jsem si ho koupil to všechno kolem iPhonu chápu.

Datum: 01.02.17 15:17

Rozdíl není ... záruka a její podmínky jsou více méně dané z větší části zákonem.

Nakoupil bych tedy v nějakém ověřeném elektru, kupujte spíše v eshopu který má reálné kamenné prodejny.

Například nejnovější model iPhone 7 (32GB) mohu koupit od 17 280Kč do 23 949Kč ... přičemž AlfaComputer například považuji za věrohodný eshop ten jej má za 20 490Kč, Mall za 20 490Kč, TS bohemia za 21 189Kč, Datart za 21 189Kč

Autorizovaný prodejce iStyle jej má za 21 190Kč ...

Takže bych si vyhodnotil, že v zhledem k tomu, že každý den jezdím kolem TS bohemie tak jej koupím tam a ještě 2 Kč ušetřím .. Když budu mít problém, zajedu jej vyreklamamovat přímo na kamenou prodejnu.

Ohodnoceno: 1x

Od: krtek6*
Datum: 01.02.17 15:34

Alfa computer a TS Bohemia je jeden krám:);)

Datum: 02.02.17 17:04

To je i není pravda - například tento konkrétní produkt má TS a Alfa za rozdílnou cenu ...

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.