Výměna displeje Oukitel K4000 Pro

Od: Datum: 30.01.17 16:39 odpovědí: 4 změna: 03.04.17 21:21

Dobrý den,

Rozbil jsem si displej na telefonu a objenal z aliepressu nový. Nestálo to tolik peněz a chtěl jsem si to zkusit. Výměnu jsem provedl podle tohot videa:


Po výměně mám přes celý displej pruhy. Udělal jsem něco špatně, nebo je nový displej vadný?

Také mi vůbec nejde žádný zvuk, vyzvánění.. prostě vůbec nic (předtím vše fungovalo). Zkontroloval jsem co se dalo a vůbec nevím kde bych mohl zapojit něco špatně. Reproduktor prostě nejde. Nevíte kde by mohla být chyba?Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: lll*
Datum: 30.01.17 17:00

Začněme od začádku. Zásady ochrany před elektrostatickým výbojem (ESD) byly dodrženy? Jak? Třeba to bylo nedostatečné, nebo nevhodně zvolené (například od nohy přímo drát k topení - i s tím jsem se setkal :) .).

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 30.01.17 23:35
avatar
Když pominu tu statiku, tak pruhy na displeji mívá na svědomí většinou špatně domačknutý flex v konektoru. Může pomoct i jeho odmaštění. To že ale nefungují další věci je ale divoký. To může být taky špatně domáčknutý konektor někde na desce. Ale jinak bůh ví ..
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 01.02.17 12:14

Zkusil bych tuhle fotku poslat prodejci. Na ali bývají hodně vstřícní k reklamacím.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: zbych
Datum: 03.04.17 21:21

Dnes jsem provedl taky výměnu a stejný problém, nejdou zvuky :( sluchátko funguje, z druhé strany volajícího slyším ale mě nikdo...žádný zvuk ani melodie, vybrace, prostě nic...vše jsem kontroloval a smůla :-/ kdyby někdo věděl, díky za jakoukoliv radu.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.