Jak zálohovat fotky a kontakty pomocí googlu?

Od: Datum: 29.01.17 20:21 odpovědí: 20 změna: 03.02.17 11:34

Dobrý den,

mám telefon s Androidem.

Chtěl bych se poradit co si mám nainstalovat do telefonu a PC abych si mohl zálohovat fotky a kontakty do PC a zpět?

Poradil by mi někdo?

Děkuji mockrát

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 29.01.17 20:32

Nějakou apku, jestli máš Samsung, tak Samsung Kies

Ohodnoceno: 0x

Od: daneek
Datum: 29.01.17 21:43

Aplikaci si stáhnu a jak pak s googlem to spojit v PC?

Datum: 29.01.17 23:25

zaregistrujte se do Google+ získáte zdarma 15 GB v cloudu Disk Google.

Do PC si nainstalujte Disk Google http://zkraceno.cz/qp3

do mobilu Disk http://zkraceno.cz/qp3

pro snadný přenos fotografií a tvoření alb z mobilu aplikace fotky Google http://zkraceno.cz/jzysgz

vše slouží k synchronizaci v jednom úložišti

Ohodnoceno: 4x

Datum: 30.01.17 21:03

Dobrý den,

mám účet na play.google.cz, do telefonu jsem si nainstaloval aplikaci CM Backup, tam dal zálohovat kontakty a fotky.

Vše se někam stáhlo a já nevím kde to najít?

Neporadil by mi někdo prosím?
Děkuji

Datum: 31.01.17 20:36
Pokud máte zapnutou synchronizaci na telefonu,
kontakty jsou na "contacts (tečka) google (tečka) com"
fotky na "photos (tečka) google (tečka) com"

Datum: 30.01.17 21:57

K tomu,aby to fungovalo na PC přes aplikace Google,je potřeba používat prohlížeč Chrome.Tam v poště Gmail, po přihlášení, jsou i kontakty z telefonu.Vše je na úvodní stránce Chrome vpravo nahoře skryté pod tečkami.Po kliknutí se objeví aplikace, které jsou stejné i pro telefony a tablety.Vysvětlivky k synchronizaci se dají najít v nápovědě Chrome.

doplněno 30.01.17 22:00:

https://m.youtube.com/results?q=prohlížeč%20Chrome&sm=3

doplněno 30.01.17 22:04:

Tak nevím, adresu jsem zkopíroval a jsou tam blbiny.

Takže napsat v YouTube do hledání: prohlížeč Chrome.

Datum: 31.01.17 20:32

V telefonu mám nainstalovanou aplikaci CM Backup, zálohoval jsem přes ní v telefonu jak kontakty, tak fotky atd.

V PC mám prohlížeč chrome také nainstalovaný a když se přihlásím do účtu google, vidím tam jen svůj kalendář, kontakty ani fotky nevidím nikde :(

Neporadíte mi prosím?

Datum: 31.01.17 20:38
CM Backup, pokud je od Cheetah Mobile odinstalujte, he to jen aplikace pochybné pověsti, která běží na pozadí a dělá kdoví co.
Ohodnoceno: 1x

Datum: 31.01.17 21:01

Dobře a jak to tedy zálohovat v telefonu abych pak viděl kontakty, fotky atd. i v PC?

Datum: 01.02.17 10:54

Máš vůbec nastavenou synchronizaci v Menu telefonu?

Položka synchronizovat s = a teď tam musí být Google.com,lze přidat co chceš, seznam.cz, outlok atd.

A ještě vybrat co chceš synchronizovat = kontakty a foto.

doplněno 01.02.17 11:30:

Nevím proč se to nahrálo dvakrát,ale jestli z tohoto nic nepochopíš,pak už nevím.

Zapoměl jsem na Disc googlu,ten snad vidíš,tam jsou uložená fota.

Datum: 01.02.17 19:44

Dobrý den,

tak ještě jednou, mám v telefonu nainstalovaný CM Backup na zálohování dat.

V menu telefonu jsem si najel na účty - google a dal synchronizovat data atd.

V PC v googlu se mi objevil jen synchronizovaný kalendář, jinak vůbec nic tam není :(

Poradíte mi někdo? Klidněi úplně od začátku vše nainstaluji.

Děkuji

Datum: 01.02.17 21:30

Ano udělal jsem to podle odkazu, stále vidím pouze kalendář :( Co dělám špatně prosím?

Datum: 01.02.17 21:35

https://support.google.com/photos#topic=6128818

Stáhnout aplikaci Fotky z obchodu Google

Ohodnoceno: 2x

Datum: 01.02.17 21:45

Super, stáhnul jsem si aplikaci fotky a už je vidím i v PC.

Pokud bych chtěl zálohovat videa, musím stáhnout ještě aplikaci videa? A pokud telefonní čísla?

Poradíte ještě prosím?

Datum: 01.02.17 21:58

Na té hnědé fotce je ukázáno kde najdeš kontakty.Otevři si G-mail a nahoře vlevo (jak na obrázku ), klikni na spodek a potom v tabulce na kontakty.Pokud tam žádný nebude tak vyplň na zkoušku jeden ( jméno, příjmení a číslo ) a dej synchronizovat, někde to tam je.Tak jsem začínal před hodně lety.A v telefonu by se synchronizace měla projevit, případě probudit,ale pozor, někdy až za den,dva.

Datum: 01.02.17 22:07

Ano tam jsem se dostal a podle vašeho postupu vytvořil kontakt na PC a nyní ho vidím v telefonu.

Jak ale kopírovat kontakty pravidelně z telefonu do PC?

Děkuji

Datum: 01.02.17 22:35

Nic nemusíš, vždy když přidáš kontakt, tak se objeví na telefonu a obráceně, když si v telefonu napíšeš nový,bude v PC.A to je ta synchronizace.Pokud budeš mít ještě k tomu tablet, tak budou automaticky i tam.

Být tebou, tak si jednou provždy napíšu kontakty na PC.Pěkně i s adresami a emaily.

Datum: 02.02.17 21:47

Aha, jen mi vysvětlete jakto, že v PC vidím jen asi prvních 8 kontaktů z telefonu? Jak ty kontakty z telefonu synchronizovat abych je viděl i v PC?

Děkuji

Datum: 03.02.17 11:34

Už stačí,všem to funguje,všichni to chápou,jen Ty máš z 10 000 000 obyvatel problém.

Bude to jinde a ne v přístrojích.

Howgh :(

Ohodnoceno: 1x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.