Synchronizace záložek z PC do tabletu

Od: Datum: 17.01.17 12:25 odpovědí: 4 změna: 17.02.17 17:00

Dobrý den, používám už 4. rokem tablet s androidem v.4.0.4 s prohlížečem, který byl už předem nainstalovaný( ikona je modrá planetka země). Vše fungovalo v pořádku, až poslední dobou jsem si všiml, že se mi nedaří spárovat google účet s prohlížečem a tím také i záložky. Vždy to fungovalo.

V nastavení tabletu v účty a synchronizace jsem klikl na svůj účet, který mám pod googlem, zde kliknul na aktualizovat prohlížeč a bylo. Teď tam jen naskočí aktuální datum, ale záložky nikde. Prohlížeč jsem resetoval do původního nastavení, zkoušel znova načíst email, a nic.

O jiný prohlížeč nemám zájem, jen by zabíral více paměti.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 09.02.17 21:21

Vím, že je to až poslední možnost, co reset do továrního nastavení?

Ohodnoceno: 0x

Datum: 16.02.17 09:06

Safra, nechce se mi. Instalace všech aplikací a komplet nastavení všeho je fakt moc práce s nejistým výsledkem. Dělal jsem před rokem +-.

Nemůže to být tím, že chrome začal toto synchronizování povolovat pouze pro chrome prohlížeč? Chrome prohlížeč kvůli málo místa do tabletu nedostanu. Pamět, kde se ukládají aplikace je pouze 1GB a na root nejsem úplně zapálený uživatel.

Datum: 16.02.17 09:29

Ještě jednou?

Prohlížeč se symbolem modrá planeta se synchronizoval s PC?

A můžu vědět s kterým prohlížečem?

Synchronizace probíhá mezi stejnými prohlížeči t.j. Chrome/tablet = Chrome/PC a tak dále.

V PC nikdo nemá prohlížeč s modrou planetou, protože je určen pouze pro TABLETY ! Proto se nemůže s ničím synchronizovat !

A nepřesvědčuje mne o blbosti, mám doma celkem pět tabletů a dost se vyznám.Nikdy nešel nastavit na synchronizaci.Doporučuji si pročíst pár poraden.*cteni*

Ohodnoceno: 0x

Datum: 17.02.17 17:00

V tabletu mám prohlížeč. Je původní od novoty, pouze ten používám. Na PC používám Chrome, kde jsem registrovaný přes účet google, takže záložky mám uloženy.

V tabletu, verze andr. 4.0.4, v nastavení -> účty a synchronizace-> můj email z googlu-> položka synchronizace aplikace prohlížeč ->>> klepnul jsem na aktualizovat a záložky z chromu jsem měl v tabletu.

Takto to fungovalo asi 4 roky. Teď při provedení synchronizace se nic nezmění.

Věřím, že pokud budu mít v tabletu Chrome, tak to půjde, ale nemám bohužel dostatek místa na jiný prohlížeč.

doplněno 17.02.17 17:03:

Navíc, s tímto prohlížečem jsem nadmíru spokojen, teda krom záložek z PC. A ukládat jednu po druhé se mi nechce.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.