Jak vyměnit sklo u tabletu

Od: Datum: 11.01.17 10:38 odpovědí: 1 změna: 11.01.17 11:19

Mám větší tablet lenovo s8.Je skoro nepoužitý,jak nový,ale žřítil se mi na zem a sklo se rozbilo,popraskalo,jen dole je to fnkční.Cena opravy v servisu vzhledem k jeho ceně se nevypaltí.Chci se zeptat - maji tablety stejné konektory na displej?Mohu ho přendat do jiného tabletu od jiné firmy,který má displej v pořádku,nebo musím sehnat ten samý?A kde a nebo jak by bylo nejlépe ten displej sehnat?Co by jste mi doporučili?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 11.01.17 11:19
Dokonce ani displeje jednoho výrobce o stejné úhlopříčce nemusí být vzájemně zaměnitelné.Musis koupit dotyk přesně podle tipu tabletu. Samozřejmě že ideální by bylo objednat díl přes web výrobce ale to se ti pak oprava určitě nevyplatí. Proto prakticky všichni bastlíři objednávají čínské repliky přes Aliexpress.
doplněno 11.01.17 11:30: http://chinaprices.us?q=lenovo%20s8%20digitizer
Koukám že ani tak tě cena asi nepotěší. Navíc při ceně položky přes 25$ musíš počítat i s tím že ti to úředník aktivista může zatížit dovozním clem respektive Dph což je ještě dalších 20% A poštovní moloch si za to, že zásilku za tebe protáhne celním řízením napočítá dalších 198.-kč
doplněno 11.01.17 11:32: Valná většina takových zásilek dorazí s razítkem "bez cla" ale musíš počítat s nejhorším aby pak souhrou nešťastných okolností nebyl digitizer dražší než tablet
Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.