Blackview BV6000 alternativa

Od: Datum: 03.01.17 09:32 odpovědí: 4 změna: 05.01.17 09:46

Dobrý den,

líbí se mi mobil Blackview BV6000, co se mi na něm nelíbí je, že je to totální čína. Existuje něco podobného, co je taky outdoorové, nerozbitné, voděodolné v podobné cenové relaci, ale není to výrobek z číny nebo alespoň se to snaží trochu maskovat? :D Děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: blackviewman
Datum: 03.01.17 17:48

Spíš jsem měl na mysli něčí osobní zkušenost..Děkuji

Datum: 04.01.17 18:40
Nedávno mi Číňan nabízel Blackview na letáku za super cenu, až jsem si říkal , že kdybych mobil potřeboval, tak bych do něj šel. Jenže pak jsem narazil na recenze na stránkách obchodu který ty mobily prodává v Čechách ( samozřejmě za trojnásobnou cenu) a tam jeden zákazník psal že je to mobil funkčně i provedením velice vydařený nicméně že už ho za půl roku třikrát reklamoval. A to vždy dostal nový kus.
doplněno 05.01.17 07:59:

Kolega v práci má nějakého obrněnce FlameFox v ceně cca 4000,- od nějakého Brněnského prodejce. Už se mu ho podařilo přejet i autem a mobil opravdu vydržel. Chválil si komunikaci s prodejcem. Pokud si myslíš že se bude lepší číně vyhnout, tak ten Cat (katrpilar) se ůdajně má montovat v Anglii, ale věř jim to že jo..

Ohodnoceno: 0x

Od: blackviewman
Datum: 05.01.17 09:46

No a vidíte, teď už se v tom neorientuju vůbec :D Protože já na něj viděl recenze zase skvělé, ale i přesto v něj nemám zatím důvěru. A CAT? Ten měl známy, po týdnu mu vypadl asi z metrové výšky na zem a bylo po displeji - vyměnili mu také celý mobil a prý to tak taky dělaj.

Tak pokud výrobci odolných mobilů sázejí na to, že vydrží jako ostatní, ale není problém ho kdykoliv vyměnit, tak to opravdu nééé. Opravdu nechci být během jednoho roku třeba 5x bez mobilu - nemůžu si to dovolit!

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.