Z kabelovky je pryč Markíza a Doma

Od: Datum: 01.01.17 20:24 odpovědí: 13 změna: 03.01.17 20:02

Dobrý den, z mojí kabelovky je pryč Markíza a Doma. Jak nejsnáze dostanu na svoji obrazovku tyto kanály zpět?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 01.01.17 21:26
Nijak, musite pockat az to preladi poskytovatel kabelovky.
Ono skoncilo vysilani v SD a jede uz jen vysilani HD.
Tez jsem ale rozhorcen, nebot nechapu. Na obrazovce to 2 mesice jelo, ze od 1.1 bude jen HD a ma se to preladit a poskytovatel TV to stejne neudelal.
Ohodnoceno: 0x

Datum: 01.01.17 21:27

Částečná odpověď zde a od dneška tyto stanice nemá vysílat ani kabelovka NejTV...prozatím jsem nezkoušel...A vaše kabelovka je která? Dočkáte se možná Markíza International ...

doplněno 01.01.17 21:31:

Poslední odkaz asi nefunkční, tak zde je toho více..

doplněno 01.01.17 21:36:

Slováci pro změnu zase nemají mít Novu...

Datum: 01.01.17 21:30
Aha tak to jsem netusil, to je fakt hnus. Tak at si tu stanici slovaci sezerou.

Datum: 01.01.17 23:01

Také se mi u kabelového připjení UPC stalo, že některá stanice zmizela. Zkusil jsem tedy přeladit TV tuner (zvolit jen digitální signály) a už se mi naladilo více stanic než jsem měl před tím. Oni s tím něco dělají, měnějí frekvence a podobně a zákazníkům nic neřeknou. Tak to zkuste !*palec*

Datum: 02.01.17 06:08
Tam nejde o frekvence. Markiza se dostala do rozporu s autorským zákonem. Platí autorská práva za to že smí chráněný obsah vysílat na území Slovenska a tím že se snaží vysílat i u nás porušuje zákon. Teoreticky by u nás mohla vysílat, ale jen vlastní programy ke kterým má vlastnická práva.

Od: pouter
Datum: 02.01.17 18:25

No fajn, existuje teda způsob, jak doma a markízu sledovat z ČR? Lze sledovat tyhle televize online, například jenom ze Slovenska?

Datum: 02.01.17 19:19

1.Buď satelit a slovenskou kartu Skylink

2. Internet, Markiza.sk a VOYO za 5,99 EUR mesačně - prozatím...(včetně živého vysílání)

odsud

Datum: 02.01.17 21:08
Mam kabelovku poda a uz tam mam markizu hd

Datum: 02.01.17 21:43

A není to náhodou Markíza International v HD? Tu má NejTV taky...od prvního ledna, do 31.12.2016 Markíza HD...

doplněno 02.01.17 21:49:

Tady o tom informují...

Datum: 02.01.17 23:02
Ne mam tam markiza HD i doma HD.
Za markizu international HD mam v nabidce za zaplaceni 15kc za mesic.

Od: pouter
Datum: 02.01.17 22:39

Vážně tam máte klasickou Markízu HD nebo je to kachna? :D

Datum: 03.01.17 13:19
Bude to pravda, ono se dá najít pár funkčních linků IPTV ale paradoxně najít Markizu je těžší než prémiové kanály HBO. Jestli je to ale u vás mrtvé až po novém roce, tak je možné že mi to nejde ani doma. Nijak zvlášť mě sledování slovenských kanálů neláká a to že Markiza jako první z velkých hráčů na trhu, opustila bezplatně šířený pozemní DVBT a dál bude jen na kabelu a satelitech beru jako nebezpečný precedent.
doplněno 03.01.17 17:56:

Jak tak koukám, tak Slováci mají možnost Markízu chytit v základním balíčku společnosi Antik Sat ktrá vysílá ze satelitu Eutelsat 16A Ten by byl samozřejmě dostupný i u nás jen to nějak nakamuflovat přes Slováka. Za cenu 99 eurocentů byste měli všechny základní SK programy včetně markízy.

Zakopaný pes je ale v tom, že firma trvá na tom, že přijímač budou instalovat její zaměstnanci a vzhledem k tomu že zatím nenabízí své služby u nás ( i když licenci už má ) bude to asi problém.

Datum: 03.01.17 20:02
Je to individualni asi podle smlouvy. Me to v CR u pody funguje

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.