IPhone 6S nebo SE

Od: Datum: 31.12.16 16:10 odpovědí: 8 změna: 03.01.17 11:05
Ahooj, otázka zní jasně. Rozhoduji se nad koupí iPhone 6S nebo SE. SE by bylo nové, kdežto 6S použité, kvůli finančním možnostem.
Který by jste volili Vy? Děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 31.12.16 16:20

Urcite 6s , ta SE je strasne mala. To fakt ne.

Davej pozor , kupuj jen z ruky do ruky , nejlepe s nakou smlouvou , zkontroluj zda neni zablokovany.

Ohodnoceno: 0x

Od: christin
Datum: 31.12.16 16:29
Budu kupovat asi přes mobil pohotovost.
Datum: 31.12.16 18:18
Tak to urcite ber 6 nebo 6s. Ten displej u se je fakt malinky.

Od: tealc
Datum: 31.12.16 16:58

Ahoj, pokud 6s není v záruce, tak od toho ruce pryč.

Měl jsem taky použitý iPhone 6 a po měsíci odešel (závada na desce), takže od té doby již nikdy nekupuji iPhone bez záruky, nevyplatí se to.

Od: christin
Datum: 01.01.17 10:53
Tak zrovna, kdybych nakupovala přes tu Mobil pohotovost, tak tam dávali na použité tel. půl roku záruku.. Stačí?
Datum: 31.12.16 19:50

To já bych volil to SE, právě kvůli konstrukci a kvůli tomu, že je menší. Oba typy jsou skoro stejné.

Datum: 02.01.17 21:50

Dobrý den,

tak už máte rozhodnuto? Taky řeším to samé...

U SE se mi líbí víde desing, ale mám obavy z velikosti. Momentálně používám Huawei P9 little.

Škoda, že S6 má už jiný kulatější tvar.

Napište pak co vyhrálo ;)

Datum: 03.01.17 11:05

Já osobně mám SE a je super. Dobře padne do ruky (tedy, jestli máte malou ruku jako já:-D) . Ale klidně bych brala i 6s, vážně záleží, jestli potřebujete velký mobil nebo ne. Poté myslím, že by vám stačilo SE, obrazovka není až tak malá, pro mě dostačující.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.