Vyplatí se opravit či koupit nový mobil

Od: Datum: 27.12.16 00:03 odpovědí: 1 změna: 27.12.16 00:27

Potřebuji poradit. Před 3 měsíci jsem si koupil dle sdělení na internetu odolný mobil Blackviw BV 5000 za cenu 3800 Kč. Mobil je opravdu robustní, má velmi silnou baterku, LTE atd. Je to čínský výrobek. K telefonu byla přidána folie na mobil.

( př: kasa.cz ho má aktuálně za 4 990 Kč) Obal či tvrzené sklo nejsou lehce k sehnání.

Bohužel nedávno mě mobil v autobuse spadnul tak nešťastně, že se mě udělala na telefonu prasklina a je poškozen i dislej ( 2 velké černé fleky na displeji). Bylo to z výška cca. 0,5 metru. Dost jsem četl na tento mobil stížností ohledně poškození displeje, neboť ten je vystouplý a sklo praská. Telefon je v záruce 24 měsíců. Bohužel záruční oprava nebyla uznána.

Dnes jsem zjišťoval v jednom servisu, že komplex. výměna skla+displej+práce vyjde celkem na cca. 2 250 Kč.

Vyplatí se investovat peníze do opravy displeje? Co mě poradíte?
Prý to nebude mít vliv na záruku, ale mám strach, aby po opravě už vše fungovalo, jak má. Přece je to zásah do přístroje a je otázka, zda se to vyplatí a dá se sehnat jak tvrzené sklo, tak i celotělový obal.

Díky za rady.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 27.12.16 00:27

Já bych do toho nešel. Spadnul jednou, spadne zas. Některá zařízení mají tak špatnou konstrukci, že jim stačí drobný ťukanec. Maximálně bych risknul výměnu doma s objednávkou z Ebay nebo Aliexpress.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.