Jak odstranit samovolné zapínáni TV

Od: Datum: 21.12.16 09:13 odpovědí: 7 změna: 22.12.16 00:45

Dobrý den,

máme TV Samsung ( PS42B450-plazma ),k ní připojený DVD rekorder též zn.Samsung. Každé ráno v 8:00 se TV

sama zapíná. Zkoušel jsem všechno možné, dokonce jsem se obrátil na poradu na adrese samsung.com/cz

a bohužel mně ani tam nebyla schopna dívčina poradit. Nevěděl by jste prosím někdo co s tím? Děkuji, Josef J.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 21.12.16 09:15

Vypínat ze zásuvky vás nenapadlo?

Ohodnoceno: 0x

Od: josef*
Datum: 21.12.16 16:32

Dobrý den,

to víte, že napadlo, asi se vrátíme k ohni. Diky.

Datum: 21.12.16 09:45

Dobrý den. Pokud je to ve stejnou dobu, napadá mě, jestli nemáte aktivované automatické zapnutí. Já to mám v nastavení. Může se tam nastavit automatické vypnutí nebo zapnutí. Je třeba ho nastavit na 00: 00 nebo off. Tedy pokud by to bylo tím. Já mám televizor jiný, ale bývá to podobné. Někdo se tak nechává třeba budit.

Ohodnoceno: 1x

Od: rqwope*
Datum: 21.12.16 09:47

Vypnout automatické hledání aktualizací.

Ohodnoceno: 1x

Od: josef*
Datum: 21.12.16 16:35

Dobrý den,

bohužel u mé TV tato možnost v nastaveni není. Děkuji za radu. Josef

Od: rv
Datum: 21.12.16 16:50

Nedělá to DVD rekordér? Jestli je připojen přes scart, tak tam je i řídící signál pro přepnutí TV na scart a možná si to TV kontroluje, i když je "vypnutá".

Od: pepr®
Datum: 22.12.16 00:45

Když zapnete jako první DVD zapne se automaticky TV?

Může být nastavené zapínáni DVD rekordéru, který přes zmíněný scart pak zapne TV. Nebo nastavené opakované nahrávání.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.