Navigace - Nokia C5

Od: Datum: 18.12.16 19:59 odpovědí: 1 změna: 18.12.16 20:14
avatar

Jsem dnes ve věku, který náš sociální systém určil pro odchod do starobního důchodu a PC používám jako běžný "user" denně o d r. 1993 a zastávám názor, že elektronika obecně (nejen v komunikaci) je obrovským přínosem. Asi před rokem sem vyměnil svůj klasický mobil za dotykový "chytrý telefon" s androidem. Po krátké době užívání (3 měsíce) jsem si prakticky ověřil to, co jsem předpokládal ( nevhodnost dotykového telefonu pro rychlé, jednoduché telefonování – tablet užívám také, tam je dotyk OK , totéž si myslím o mobilu,s výjimkou hovorů ). S chytrým mobilem mám tedy minimum zkušeností, a proto se chci zeptat: Mám novou Nokii C5-00.2 ( z čínského obchodu, má češtinu). Může mi někdo "po lopatě" vysvětlit, jak získat mapy (pro navigaci)? Podpora Symbianu už asi není – prostě , kdo "do toho vidíte" , poraďte mi, prosím.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 18.12.16 20:14

V telefonu by měla být ikona aplikace Ovi maps,případně Nokia maps,po spuštění aplikace se dají stáhnout mapové podklady pro různé země.

Tohle byl návod tak před deseti lety,momentálně nevím,zda ještě vůbec funguje Nokia obchod (Ovi obchod),odkud by šla aplikace Ovi maps stáhnout,pokud by nebyla přítomna v telefonu.Bylo by třeba si v tomto obchodě aplikací zřídit účet.

Pokud aplikaci stáhnete a otevřete,měla by se objevit nabídka na stažení map.

Zkuste si prostudovat následující odkaz:

http://www.mynokia.cz/Jak-nas…zdarma-a-stahnout-mapy-A_5291


doplněno 18.12.16 20:27:

C5-00 má verzi mapové aplikace 3.04, která navigovala zdarma.

Verze map by snad měla být 0.1.29.100

Ale je to bez záruky.

Zkuste prostudovat ještě tohle:

http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?t=1120336

Ohodnoceno: 2x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.