Co po instalaci digitálního přijímání

Od: Datum: 17.12.16 11:16 odpovědí: 8 změna: 18.12.16 16:11

Vážení, prosím o radu. Mám kabelový TV signál, do včerejška v analogu. Změnil jsem smlouvu s nejTV na digitání příjem. Od dodavatele jsem dostal kartu do televize, nainstaloval ji, naladil programy. Problém je v tom, že mi přestalo fungovat "červené tlačítko" a nezobrazují se údaje o pořadu (nedostupné), obojí v analogu před instalací fungovalo. K wi-fi je televize připojena. Nemohu přijít na to, jak tyto aplikace vrátit, nebo jestli není problém jinde. Televize je 4 týdny stará Sony Brava. Děkuji za případné rady.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 17.12.16 11:46

Skúste stlačiť tlačítko na ovladači ,,GUIDE".alebo ,,i+".

Ohodnoceno: 0x
 
Od: petanek
Datum: 17.12.16 12:10

Guide hlásí "informace o programu nedostupné"...

Datum: 17.12.16 14:50
avatar

Dobrý den.Podle mne při příjmu analogového signálu jste namohl mít informace o pořadu,protože analogový signál tyto informace neobsahuje.Není to spíš tak,že jste dřív přijímal signál přes set-top box od společnosti NEJ tv?Víte určitě,že máte nyní naladěné digitální programy? Domnívám se,že pokud vám dají svoji přístupovou kartu,musíte ji vložit do JEJICH set-top boxu.V televizi to nefunguje.Jaký tel.přijímač jste měl před tímto?Skleněnou obrazovku nebo Lcd s digitálním tunerem?


doplněno 17.12.16 14:58:

Nebo máte službu NEJ NET přes vysokorychlostní internet? Nevím,poskytl jste málo informací.


doplněno 17.12.16 15:02:

Nebo Vám dali CA modul conax? Zkuste napsat jakým způsobem nyní přijímáte signál.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: petanek
Datum: 17.12.16 20:24

Děkuji za váš zájem. V analogu jsem vždy našel informace o pořadu a set-top box od dodavatele v bytě nemám, jde o zapojení kabelem ve zdi. Venku na baráku je jen nějaká kaplička pro všechny klienty. Jinak smlouva zní: Nej Televize Redukovaná - zrušena od ledna 2017. Nej Televize základ HD + nájem modulu typ CAM modul do CI slotu od ledna. Kartu a naladění programů jsem instaloval podle pokynů operátorky na telefonu, s kterou jsem domlouval změnu smlouvy. Signál tedy přijímám kabelem. Dvě starší televize v bytě jdou v analogu a ta nová televize dostala kartu na HD. V HD kvalitě je změna viditelná, navíc mi (asi do konce prosince) pustili do příjmu všechny možné programy, protože jsem chtěl jen omezené množství. Nevím, co více dodat za informace, jsem naprostý antitalent, co se techniky týče. Děkuji.

Datum: 17.12.16 22:01
avatar

Dobrý večer.Já mám kabelovku od Nej-tv HD řešenou přes set-top box,který mám pronajatý za 30 Kč měsíčně.K STB mám samostatný ovladač a informace o pořadech (EPG) se mi zobrazují pomocí tooto ovladače.Vy zřejmě ovládáte vše ovladačem na televizi.Takže problém by mohl být v nastavení TV,buď televizor nepodporuje tuto funkci při přepnutí na DVB-C-kabelový tuner (možná se dá nastavit v menu TV)nebo poskytovatel nevysílá tyto informace-což je nepravděpodobné.Zeptám se,je to tak,že máte jenom ovladač k TV,od Nej tv máte pouze modul do CI slotu?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: petanek
Datum: 18.12.16 00:53
Ano, mám pouze ovladač televize.
Od: mnd®
Datum: 18.12.16 01:32

když dáte na ovladači MENU -> FUNKCE -> Common Interface-> měl by se ukázat název karty.Dám O.K. a jsem přímo v menu té karty a můžu si nastavit co potřebuji a kontrolovat co chci.Mám ale jinou telku a kartu jak Vy,ale možná to tak nějak bude i u vás.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: petanek
Datum: 18.12.16 16:11

Děkuji za radu. Sice jsem na své kartě tuto funkci nenašel, ale projel jsem některé nabídky, abych se přiznal, vůbec nevím jaké, přeinstaloval jsem HD programy a najednou se stal zázrak a názvy a informace o pořadech se objevily. Teď ještě řeším "červené tlačítko" na Primě, na čt je aktivní.

 

 

Poslední otázky Poradny elektronika
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.