Huawei lite

Od: Datum: 12.12.16 22:14 odpovědí: 3 změna: 13.12.16 07:20
Chci si koupit novy mobil sredni tridu a libil by se mi huawei p8 lite.nejsem narocny uzivatel.pokud ma nekdo zkusenost s touto znackou a podeli se budu rada.Nekde pisou lite a nekde je u toho jeste lite dual sim,ale vypadaji stdjne rozdil nevidim .dekui vsem za radu.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 12.12.16 23:40

Dobrý den, značka je to u nás již známá a zkušenosti budou stejné, jako u každé jiné. Takže, někdo je má pozitivní a jiný negativní. To "dual sim" znamená, že mobil je určen až pro dvě SIM karty (což asi nevyužijete). Zdravím!

Ohodnoceno: 0x

Od: jozinek
Datum: 13.12.16 01:04

Operátoři prodávají verzi na jednu kartu SIM, naopak v běžných obchodech je verze s podporou dvou karet SIM. Pokud máte jen jedno telefonní číslo, je úplně jedno, kde telefon koupíte. Huawei P8 Lite je dobrá volba, jeden mám doma. Možná ale ještě zkuste mrknout na Huawei Y6 II, má podobné parametry, ale má větší displej a také kapacitu baterie.

Datum: 13.12.16 07:20
Bohužel i já si ho vybral, znovu bych do něj nešel. Nepodporuje OTG (nejdou v něm USB flashky) a s foťákem také nejsem spokojený. Naopak třeba GPS bych řekl, že naskakuje rychleji jak u SG S-3. Zkusil bych Xiaomi a nebo šel opět do Samsungu.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.