Neustálý restart

Od: Datum: 10.12.16 10:59 odpovědí: 8 změna: 11.12.16 09:43

zdravím, nevíte někdo proč se mi neustále sám od sebe restartuje mobil Huawei Y540?

Děkuji všem za pomoc

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: rv
Datum: 10.12.16 11:00

? Téměř vybitá baterka?

Ohodnoceno: 0x

Datum: 10.12.16 11:25
Mám měsíc novou. Nevím jsem bezradný
Datum: 10.12.16 12:34

I nová baterka může být vadná, nebo vybitá. Připojil bych nabíječku.

Datum: 10.12.16 12:46
Baterku mám víc jak měsíc a začalo to včera od rána.
Datum: 10.12.16 13:31

Tak připojte tu nabíječku, jestli se to bude opakovat i pak. Baterie může být vadná (má velký vnitřní odpor) a i když se tváří, že je nabitá, jakmile stoupne odběr (třeba při přihlašování SIM k operátorovi), poklesne napětí a dojde k restartu. Zhruba špatnou baterii bez měření poznáte tak, že se velmi rychle nabije.

Datum: 11.12.16 09:43

Když připojím nabíječku nebo brouzdám po internetě, tak se nic neděje. Jakmile je telefon v klidu, okamžitě se restartuje. Ikdyž je baterka na 100%.

Datum: 10.12.16 13:11

Dobrý den. Zkuste baterku vyndat a znovu vložit. A když v tom budete , vyjměte i SIM a znovu vložte. Neinstaloval jste nějaký program? Co těsně předcházelo tomu neustálému restartu?

Datum: 11.12.16 09:39

baterku jsem vydělal i simku, kontakty očistil a vložil zpět. Pořád stejné. Né, nic jsem neinstaloval. Zničeho nic. Dokonce jsem provedl i tovární nastavení. Ani toto nepomohlo.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.