Easy Key --?

Od: Datum: 08.12.16 18:52 odpovědí: 2 změna: 08.12.16 23:59

Dostal jsem nový MT Huawei. Nejsem nejmladší tak se s tím trochu peru ale jde to. Na levé straně je tlačítko pro ,, Easy Key".Poradíte co to znamená, popř. k čemu to slouží. Děkuji.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: mnd®
Datum: 08.12.16 22:47
avatar

internet našel tohle: stačí do vyhledávače zadat easy key.možná tam bude někde i návod.

Huawei Y6 II Compact patří k nejlevnějším telefonům v portfoliu našeho oblíbeného výrobce, má ale jednu kouzelnou věc, kterou telefonu mohou závidět také mnohem dražší přístroje. Jedná se o tlačítko Easy Key, které se nachází na levém boku telefonu a kterému můžete přiřadit rychlý přístup k jakýmkoliv aplikacím. Můžete zvolit reakci na stisknutí, dvojí stisknutí a také na podržení. Výsledkem je, že se k trojici aplikací můžete dostat skutečně velmi rychle a jakmile to vyzkoušíte, tlačítka se nebudete chtít vzdát. Osobně mám na prosté stisknutí nastavenou svítilnu, mít po ruce světlo je fajn. Další aplikace už nechám na vás... Co byste si k tomuto tlačítku nastavili vy? Jaké aplikace jsou pro vás nepostradatelné a musíte je mít neustále po ruce?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jozinek
Datum: 08.12.16 23:59

Je to tak, mimochodem jsem autorem výše uvedeného textu :). Pokud budete mít ke svému novému telefonu další otázky, klidně je směřujte přímo na náš web HuaFan.cz. Těšíme se na návštěvu a díky za pořízení telefonu Huawei :)

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.