Odstranit family protection

Od: Datum: 06.12.16 12:06 odpovědí: 4 změna: 10.12.16 20:03

dobrý den, prosím, delší dobu chci odstranit nabídku ke stažení-family protection v centru aktualizací v mobilu lg D605. mobil jsem uvedl i do továrního nastavení a zase se to objevilo. prosím chci upozornit v mobilu aplikace vestavěná nebyla. já jsem si ji stáhl na google play a přihlásil se, bylo tam uvedené, že jde o zkušební 30 denní lhůtu. udělal jsem blbost. z aplikací lze odstranit unistallerem, ale z centra aktualizací nejde, -prosím kdo poradí? děkuji všem!


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: jmlc®
Datum: 09.12.16 09:44
avatar

nechápu, proč by nešla odstranit "továrním nastavením" - to se vlastně přístroj zformátuje a app by tam neměla být - jedině pokud instalujete APP do SDkarty - pak bych doporučil zálohovat data z SD karty třeba do PC, pak kartu zformátovat a provést nově tovární nastavení.


doplněno 09.12.16 12:38:

No to jsem četl - právě nechápu, jak to tam může zůstat i po takovém tvrdém restartu ... instalujete aplikace do mobilu nebo na SD kartu? Zkuste třeba ccleaner (zdarma na google play) a zkuste přes managera odinstalovat a pak pročistit)...

Nebo zkuste nejprve vyjmout SD kartu a spustit telefon - jestli to tam je...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 09.12.16 10:53

dobrý den, prosím chci upozornit, že v továrním nastavení neblo family protection. už s tím zápasím dlouho, děkuji vám za pomoc.

Datum: 10.12.16 19:39

dobrý den, tak jsem vidělal sd kartu aje to tam, takže je to vnitřním úložišti. zkusím te ccleaner, používám jej i v pc. děkuji-ozvu se.

Datum: 10.12.16 20:03

dobrý den, s tímto problémem jsem se obrátil na t-mobile. odepsali mi, že se mám zastavit u nich v obchodě, jsem zvědav jak to dopadne. dám vědět odepíši.

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.