Jak použít GSM MODUL

Od: Datum: 30.11.16 20:44 odpovědí: 1 změna: 01.12.16 00:21

Prosím o radu, mám strojní zařízení na kterém potřebuji aby při poruše toho zařízení mě GSM modul prozvonil.Zařízení má poruchové kontakty, které při poruše se sepnou. Koupil jsem si GSM MODUL http://www.prudlova.cz/IQTD-G…ASE-d1706.htm?tab=description, a potřebuji to zprovoznit. Mám sim kartu,ale nerozumím návodu,jak nastavit tel.číslo které bude prozváněno, kam připojit kontakty ze stroj. zařízení. Je mě jasný, že připojím 230V na určené svorky a kontakty ze stroje na vstupy,ale nevím na jaké.Moc Děkuji.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 01.12.16 00:21

Nejde tady přepisovat manuál, ale tel. číslo vložíte příkazem 61. Poruchové relé musí spínat napětí, které se objeví na analogovém vstupu.Třeba ze svorky 9 (12V) přes relé připojíte na vstup 1 ADH (0-30V). To vyvolá změnu stavu a bude posílat SMS nebo volat. Kolikrát a jak dlouho musíte naprogramovat podle manuálu. Strašně složitý stroj na to co potřebujete, ale když už ho máte je třeba se těmy povely prokousat nebo připojit PC. Hodně zdaru.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.