Utopený telefon

Od: Datum: 27.11.16 21:02 odpovědí: 8 změna: 27.11.16 23:09

Dobrý večer, marně již dvě hodiny zkouším sundat z telefonu Nokia 2730 zadní kryt, abych ho vysušila. Dělám to podle příručky i podle internetu, ale nejde a nejde. Už nemám sílu. Poradí někdo? Děkuji. Ale mám pocit, že už je asi pozdě.

Ha, již se zadařilo! Tak to chtělo se pořádně naštvat, buď to zlomím, nebo se zadaří.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: vilik
Datum: 27.11.16 21:06
Haleluja
doplněno 27.11.16 23:30: Promon, haleluja je výsledek přepsání celé odpovědi v následujících dvou minutách, protože Pohanka stihla tu její mezitím také doplnit. Takhle si můžu myslet, že vypadám jako menší blbec, než kdyby zůstal původní text.
A ano, po dalším jejím doplnění myslím též, že je to opravdu nejspíš na rychlou zálohu všech dat a následně napsání dopisu Ježíškovi.
Ohodnoceno: 0x

Datum: 27.11.16 21:18

Na haleluja je ještě dost času. Pokud byl skutečně utopený, tak je stejně adeptem na ekologickou likvidaci

Nicméně zkuste tento postup, není co ztratit, je malá šance, že to pomůže :

http://svetaplikaci.tyden.cz/…vne-vysusit-mokry-smartphone/

Datum: 27.11.16 21:29

Nějak mi to právě došlo po 24 hodinách, telefon jsem utopila včera a teprve nyní navečer mě trklo :(, že bych ho měla vysušit, byl totiž stále v provozu, nevypnul se. Co jsem mohla, to jsem udělala špatně. Hlavně, že jsem to před 3 měsíci četla, jak se zachovat. No holt stáří. Občas mám výpadek.

Tak nějak s tím počítám, že půjde. Ještě ve středu jedu do Prahy, tak ho dám na pohotovost.

Datum: 27.11.16 21:18

Nezapomenout použít rýži!

A nezapínat minimálně dva-tři dny.

Datum: 27.11.16 21:31

No děkuji , jak píšu nahoře, včera se stalo, dnes dopoledne byl stále zapnut, nevypínala jsem a odpoledne kaput. Nějak jsem měla v hlavě vánoce a úklid, takže to šlo mimo mě.

Od: mot
Datum: 27.11.16 21:47
aspon budou mit blizci darek k vanocum, to je k nezaplaceni.

Datum: 27.11.16 22:45

Děkuji za nápad.:)

Datum: 27.11.16 23:09

Odneste mobil do servisu.Ak to zatieklo,tak len vysušenie nepomôže.Časom dôjde ku oxidácii spojov a následnému prerušeniu spoja.Po vysušení a vyčistení by ho vám mali zakonzervovať,aby neoxidoval.

Ohodnoceno: 1x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.