Mobil pro matku - jaký doporučíte?

Od: Datum: 27.11.16 19:57 odpovědí: 5 změna: 28.11.16 20:07
Dobrý den, moje matka by chtěla k vánocům telefon nejlépe dotykový. A chtěla by ho od značky Lenovo. Mohli by jste mi doporučit nějaký typ. Podle mých představ by měl být co nejjednodušší rozhodně nechce nejnovější model. Cena by se měla pohybovat od 3 tisíc do 4 tisíc.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 27.11.16 20:26

asi bych zašel na heureka.cz, do sekce smart telefonů a nalevo zvolil značku Lenovo a cenové rozmezí. Následně vybral několik, které mají njlepší hodnocení (co nejvíce hvězdiček) a dobré recenze. Jednoduchost/složitost ovládání mají snad všechny smartphony stejné protože většina běží na androidu nebo iosu. Jsou složitější než hloupé telefony.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 27.11.16 21:21

Já jsem vyfásnul A6000 a nestěžuji si. Každopádně má pozoruhodnou výdrž baterie, je docela odolný, dobře fotí, internet je velmi svižný.

http://mobilni-telefony.heureka.cz/lenovo-a6000/

Datum: 28.11.16 11:37

Čistě náhodou jsem objevila váš tip na tento mobil,mohu se zeptat, jsem dost technický antitalent, naučila bych se ho ovládat, to víte my senioři už to tak nezvládáme, děkuji za odpověď

Ohodnoceno: 0x

Datum: 28.11.16 20:07

Netuším, jak dalece jste technicky zdatná, ale to Lenovo je skutečně velmi jednoduše ovladatelné. Samozřejmě - má to spousty funkcí, ale ty nemusíte používat hned. Prostě začnete voláním a zprávami, postupem času můžete ovládnout i ostatní funkce.

Datum: 27.11.16 21:31

Jaký typ přesně to neporadím, ale nedávno jsem viděla u kamaráda Lenovo, byl velmi pěkný a praktický- na dvě sim karty. Já mám také telefon na dvě simky a doporučuji. Jedno číslo třeba má výhodný datový tarif a druhé levné volání, dva různí operátoři, atd.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.