Irdeto karta tv

Od: Datum: 27.11.16 16:23 odpovědí: 2 změna: 27.11.16 18:58

Ahoj,je možné,že ve starém satelitním přijímači na dekodovací kartu starou asi 2 roky,bez irdeta, chytly ještě nějaké české programy,které ještě nepřeladily jinam a když jsem tu stejnou kartu dal do irdeta rozhraní v nové LCD televizi tak už nechytnu ani jeden český ani slovenský program?Pořád je hláška E-106-9,což znamená špatná karta.Jak je to možné


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 27.11.16 16:44

S dotazem se obrať na tvého poskytovatele satelitních služeb.

Co si pamatuju, tak jsou funkční karty ICE (kombinace Irdeto a Cryptoworks) a čisté karty Irdeto.

Karty ICE se používají v přijímačích, které mají čtečku Cryptoworks. Myslím si, že by měla fungovat i ve čtečce Irdeto (toto ověřené nemám).

Karty Irdeto (teď už se prodávyjí pouze tyto karty) musí být vloženy pouze do čtečky karet Irdeto. Jiná čtečka kartu nepřečte.

Možná to chce nechat kartu v přijímači a nepřepínat programy. Možná se karta potřebuje nastavit. Ale to všechno ti poradí poskytovatel satelitních služeb.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.11.16 18:58

Buď máte kartu výmena,to znamená ICE s Cryptoworkom a Irdetom alebo novšiu.Staré karty pred nimi boli deaktivované a bolo to pred viac ako dvomi rokmi.Ďalej nepíšete aký typ televízie máte,lebo mnoho ľudí strčí irdeto modul do Cl-slotu a nemá v televízore zabudovaný satelitný tuner.Cl-slot slúži na dekodovací modul,no pre všetky typy tunerov,ktoré sú v ňom namontované.Sú moduly na DVB-T-T2,na kablovku-typ C a na satelit S1/S2.Ak nemáte v televízore satelitný tuner,tak si musíte dokúpiť nový HD satelitný prijímač,najlepšie s UNI-čítačkou a ďalším voľným Cl-slotom na vloženie vášho Irdeto modulu s kartou.Napr. http://www.satelity.ellano.sk…dmi-kabel-zdarma_32240.html.S voľným slotom vám doporučujem preto,lebo časom prejde skylink na nový spôsob kodovania Viacess-Orca.Potom bude stačiť vymeniť modul. http://www.zive.sk/clanok/118…r-bude-nutna-vymena-povodnych .Systém je už k dispozícii cez internet a predávajú sa už aj prijímače. http://www.satelity.ellano.sk/samsung-evo-s_34823.html.


doplněno 27.11.16 19:03:

Oprava:

http://www.satelity.ellano.sk…-hdmi-kabel-zdarma_32240.html

http://www.satelity.ellano.sk/samsung-evo-s_34823.html

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.