Problém ladění Samsung TV a Skylink

Od: Datum: 26.11.16 16:21 odpovědí: 4 změna: 26.11.16 20:07
Ahoj,
máme doma novou televizi Samsung UE50KU6072 a kartu Skylink s dekodérem IRDETO SMIT CI+.
Když v automatickém ladění zvolím všechny satelity Astra (jde mi teda hlavně o 23.5 a 19.2) a televize začne hledat, po vyhledání všech kanálů nejde ani jedno ČT, ale Nova, Prima Barrandov a všechny jejich odnože fungují bez problému (samozřejmě v HD). U všech ČT je napsáno přelaďte. Nejde ani pořádně ruční ladění s konkrétním transpondérem pro ČT (12344 a 2/3 - na výběr jen 1/4, 2/4, 3/4...).
A také při každém pokusu o nové naladění se naladí jiné kanály. Chybí např. Smíchov, Telka, Mňau. Momentálně mám pouze Astru 23.5 (Nova, Prima, Barrandov + odnože). Už jsem se v tom hrabal dlouho, takže zatím jsem to nechal takto. Z Astry 19.2 mi jde převážně o německý Eurosport.
Nějaké rady co s tím?
Předem díky!

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: skylink
Datum: 26.11.16 17:12

A je u toho kmitočtu správně Symbol rate. Myslím 29900

A polarizace Horizontální

Ohodnoceno: 0x

Datum: 26.11.16 17:22
Bylo to napsáno za tím.
Datum: 26.11.16 19:00

Pokud naladíš aspoň některé programy (píšeš že Nova, Prima, Barandov ti jede), tak zkus nastavit manuální vyhledávání a v možnostech zadej volbu "vyhledávání sítě".

Touto volbou by si satelitní přijímač měl zjistit z aktuální frekvence, na kterých další frekvencích se vysílají programy a tyto frekvence pak prohledá.

Když toto nepomůže, tak budeš muset nový transpondér (frekvenci a ostatní parametry) přidat ručně a pak znovu vyhledat programy.

Německý Eurosport není kódovaný, takže pokud přijímáš signál z Astry 19,2°E, tak tam někde ten Eurosport je schovaný.

Datum: 26.11.16 20:07

Na starou televizi šly obě družice, problém nastal s novou Tv? Nebo byla montována i parabola s příslušenstvím?

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.