Naklonování ovladače na garážová vrata

Od: Datum: 19.11.16 10:57 odpovědí: 2 změna: 19.11.16 18:52

Zdravím,

ztratil se nám jediný dálkový ovladač ke garážovým vratům. Vím, že se se prodávají univerzální ovládače, které se dají naklonovat z původního ovadače tím, že se k němu přiloží a "nahraje" se do nich signál. Bohužel žádný jiný ovladač už nemám, ale můžu vrata ovládat tlačítky na tištěném spoji pohonu vrat. Chtěl jsem se zeptat, jak nastalou situaci vyřešit? Kdybych koupil univerzální ovládač, nedalo by se to nakonovat při stisknutí tlačítka na tom pohonu vrat - nebo tam to žádný signál nevysílá?

Děkuju,

Pavel


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 19.11.16 11:55

Tak tam je hlavně podstatné, od jakého výrobce ty vrata máte. Ten je Vám pak schopný poskytnout originální ovladač, takže nevím proč řešíte uni.

Pokud je ten tlačítkový ovladač spojený kabelem, pak žádný signál nevysílá.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 19.11.16 18:52
avatar

Pochybuji, že tahal někdo kabel od tlačítek k pohonu, takže to bude nástěnné provedení dálkového ovladače. Ano, ten vysílá povely s plovoucím kódem a univerzál se je dokáže naučit. Dotaz u výrobce bych vynechal, originál ovladač bude stát 2x - 3x víc než ten univerzál.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.