Nejde zkopírovat video z iP do počítače

Od: Datum: 15.11.16 12:59 odpovědí: 1 změna: 15.11.16 17:32

Dobrý den má někdo z vás zkušenosti s iPhonem 5S? verze 9.3.2.

Natočil jsem s ním krátké asi dvouminutové video, pak asi devítiminutové video plus několik fotek, ale při přetahování do počítače (Windows XP) mám problém - to krátké video plus všechny fotky se zkopírovaly do PC, normálně jako vždy jindy předtím, ale toto jediné devítiminutové video nejde.

Připojím iP k počítači - spustí se "Průvodce instalací skeneru a fotoaparátu - kliknu Další - objeví se jednotlivé obrázky a videa (ty si odkliknu - tím si je vyberu) Vyberu si toto jediné video - kliknu Další - tam naskočí okno kam se to uloží v PC (název a umístění) - kliknu na Další a naskočí okno Kopírování snímků, tam probíhá zpracování videa (naskakuje zelený proužek 0-100%). Doběhne to do 100%, ale nic se dál neděje, až tak po 2-3 minutách vyskočí malé okénko

"Aktuální obrázek nelze zkopírovat. Chcete-li obrázek zkopírovat, klikněte na opakovat, jestli chcete kopírování ukončit, klikněte na storno..."

Opakovat, nejde, když kliknu na Storno, tak to napíše

"Dokončení průvodce sken a fot. se nezdařilo",

pak

"Průvodce kopírování obrázků nedokončil, protože došlo k chybě, viz podrobné chybové informace"

A v těch podrobných informacích na které si kliknu je

"Nespecifikovaná chyba"*ee*

Prostě to video nedostanu do počítače. Poradíte mi prosím co s tím, nebo je to spíš na servis, aby to z toho nějak vytáhli a nahráli na flashku?

Děkuji.

doplněno 15.11.16 13:07:

Prostě vždy tam běží dva zelené proužky - nahoře "Zpracování obrázku" a dole "Kopírování obrázku". Jen na tomto jediném videu se to zasekne na 100% toho prvního, ten dolní tam chybí. Pak naskočí to okénko že nelze zkopírovat atd...

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: appler
Datum: 15.11.16 17:32

Ufff, tak už se to konečně povedlo.*uf* Ono to video mělo 434 MB!*sok*

Musel jsem kliknout "Tento počítač" - tam byl vidět "XXXX-iPhone", kliknout aby se to otevřelo co v něm je - pak kliknout pravým tl. na to video, vyskočila tabulka a v ní kliknout na "Uložit do Obrázky" - uložilo se to do obrázků a pak jsem to pomocí "Vyjmout" a "Vložit" uložil kam jsem potřeboval.*tanec*

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.