Zmena led barvy na Lenovo

Od: Datum: 15.11.16 07:54 odpovědí: 7 změna: 16.11.16 22:43
kdo mi poradi,mam Lenovo PB1-750M android 6.0.1 a chtel bych aby se led dioda na upozornovani dala nastavit tak,aby sms a hovory byly odliseny kazda treba jinou barvou,vyzkousel jsem uz neco,ale marne,diky moc.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: krtek
Datum: 15.11.16 08:07

teď jsem se asi 5min rypal v telefonu a nemožu to ani za boha najít...vím, že jsem to někde viděl a zkoušel to

a nebo si to možná pletu s Whatsuppem?:(

Ohodnoceno: 0x

Datum: 15.11.16 08:18

Zdravím,

toho lze prý docílit těmito androidími APPkami. Smartphone nevlastním, nemohu tedy vyzkoušet. *nevi*

Light Manager - LED Settings; Light Flow - LED Control; LED Blinker Notifications.

Od: rora®
Datum: 16.11.16 11:53

Moje Lenovo P1m mělo diodu pouze bílou. Tedy ač whatsapp nabízí změnu barvy, pokud to neumí telefon, nelze použít.

Od: bmbx®
Datum: 16.11.16 12:11

Lenovo nejspíš u svých modelů nepoužívá RGB LED s kterou lze docílit jakoukoliv barvu a pomocí výše zmíněných aplikací pak zvolit na jakékoliv upozornění zvláštní barvu. U mého Lenovo je pouze modrá a červená. Modrá na všechna upozornění a červená na indikaci nabíjení.

Od: krtek
Datum: 16.11.16 12:31

ano, takto má i já...a opravdu v nastavení whatsappu mam možnost asi 10 barev...

Od: vojtal
Datum: 16.11.16 22:18

Bohužel, toto nastavení v základu změnit nelze.

Od: bmbx®
Datum: 16.11.16 22:43

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.