Samsung le26s86bd CI modul

Od: Datum: 12.11.16 15:16 odpovědí: 9 změna: 13.11.16 11:33

Zdravim, potřeboval bych poradit když dám ci modul do tv s kartou skylink tak to vůbec nic nenajde jen kdž jdu do správce CAM tak to napíše karta zprávně vložena číslo karty a tak. Ale ono spíš na tomto typu TV to asi nepůjde vůbec ne? Poradily by jste prosím co stím ... Všude píšou že to jde hned ale mě to píše všude jen nenalezeny žádné služby..

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 12.11.16 15:36

Možná jsem se přehlídnul, ale nikde jsem se nedočetl, že má televize vestavěný satelitní tuner. Tudíž to pak opravdu nemůže jít.

Ohodnoceno: 0x

Od: rf
Datum: 12.11.16 15:40
Tak ale proč tam je CI slot?
Od: jofa®
Datum: 12.11.16 15:53

To může být slot pro vložení PCMCIA modulu/ čtečka různých karet. Tv zřejmě nemá sat. tuner.

doplněno 12.11.16 15:57:

Abych byl přesný, pamětových karet SD, Compact flash, Memory Stick...

Datum: 12.11.16 15:58
Common interface..
Datum: 12.11.16 16:03

Tak už jsem na to přišel asi.. Ono to má DVB-T a DVB-C tudíž na kabelovku.

Od: jofa®
Datum: 12.11.16 16:20

A na to jste přišel jak?

Datum: 12.11.16 16:36

Páč to má tu koncovku na anténu a pak se mě to ptalo ta televize že analogový a pak digitalní skenování

Od: vernon
Datum: 13.11.16 10:34
Samozřejmě že je to pro DVB-T nebo DVB-C tuner. Tato TV satelitní tuner nemá.

Datum: 13.11.16 11:33

Tento slot slúži na vloženie dekodovacieho modulu s príslušnou kartou.Je jednotný pre všetky tunery čo sú namontované v televízii.Ak tam nieje satelitný tuner,tak tam nepôjde modul skylinku a ani iného satelitného poskytovateľa.Na Slovensku je platený poskytovateľ DVB-T PlusTelka a má svoj modul a kartu,ktorý sa tam vkladá.To isté je o kabelovke alebo platenom IPTV cez internet.Skylink má spúšťať vysielanie po internete s novým kódovaním a kartou.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.