Autorádio s přehráváním paměťové karty

Od: Datum: 10.11.16 17:57 odpovědí: 7 změna: 11.11.16 18:46

Potřebuji poradit.Manžel dostal k anrozeninám autorádio, kde je možnost přehrávat písničky přes paměťovou kartu.Má jich tam hodně, ale nevíme si rady s tím, že když rádio vypne, tak vlastně karta druhý den začne hrát zase od začátku.Jde to nějak nastvit, aby to přehrávalo celé i když se to vypne, nebo se s tím nic nedá dělat. Snad jsem to napsala srozumitelně. Děkuji za rady.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 10.11.16 18:05

Poradit Vám může jen ten, kdo zná SETUP toho autoradia a k tomu byste měla uvést značku a číslo typu.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: akym®
Datum: 10.11.16 18:34

Nastavit, aby druhý den přehrávalo tam, kde jste včera přestala nejde. Lze ale nastavit Náhodné přehrávání, tzn. že 2. den nezačne od začátku, ale třeba od 250. skladby, pak 49. apod. Ta funkce je různě označována, RDM (random, myslím), nebo SHF – dle výrobce.

Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 10.11.16 19:06
avatar

Vážně nejde? umí to i mé rádio za 8 stovek a to to není žádný hi-tech, stačí autorádiu nevypínat vodič pro stále napájení... pro zapnutí/vypnutí s otočením klíčku je třeba spínat žlutý vodič. Červený je určen pro stálé + ideálně od akumulátoru. Pak se stanice ani poslední čas přehrávání nesmaže...

i při vypnutí tlačítkem na autorádiu není problém a začne tam kde začít má

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 10.11.16 20:14

také to není nic drahého, ceny byla kolem 800,- , ale je divné , že ze začátku to bylo vpohodě , ale teď nevím co s tím je.Ale u toho radia je velice malé tlačítko na vypínání a manželovi to jde velmi špatně, už jsme to jednou opravovali.Zůstalo napůl zamáčknuté a od té doby se toto děje.Značka je Sencor.

Od: ctenar*
Datum: 10.11.16 23:27

Ta funkce je různě označována, RDM (random, myslím), nebo SHF – dle výrobce.
RND/RDM = random (anglicky "náhodná" [písnička])

SHF = shuffle (angl. promíchat - viz například "promíchat/zamíchat hrací karty" a pak hrát ty písničky v tom promíchaném pořadí)

Ohodnoceno: 1x
 
Od: akym®
Datum: 11.11.16 18:46
Ohodnoceno: 0x
 
Od: eneloop
Datum: 10.11.16 22:48

Akym nemá pravdu, naopak každé autorádio umí pokračovat v přehrávání tam, kde se třeba minulý den skončilo. Tam bude problém jinde, buď porucha (nějaké to laborování se zamáčknutým vypínačem) nebo špatné připojení rádia (vysvětluje to fiser22).

Jinak Sencor v jednom autě také máme. Bohužel. Jeho zvuk je opravdu velice mizerný, příště se této značce vyhneme.

Ohodnoceno: 2x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.