Google Play

Od: Datum: 04.11.16 18:35 odpovědí: 3 změna: 11.11.16 12:59
Nevím si rady s Google play, jsem přihlášena a píše mi že nemám ověřený účet a že se musím přihlásit
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 04.11.16 18:52

No zkuste se znovu přihlásit na svůj Gmail, a pak znovu do obchodu.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 11.11.16 10:34
avatar
To je tim,že musíte jít do emailu a tam kliknout na odkaz,co Vám google poslal.A na google play se vybodněte,běžte na apkpure.com,ten je daleko lepší,rychlejší a přehlednější.
Ohodnoceno: 0x
 
Od: jarekp
Datum: 11.11.16 12:59

Měl jsem účet na Google Play a používal jsem jej pro 4 zařízení (2 mobily, tablet a notebook). Potom jsem kamarádovi nainstaloval přes svůj účet, ale jiné připojení na Wi-Fi, jednu aplikaci na tablet a když mě přišel e-mail, že na můj účet se přihlásilo nové zařízení a jestli je moje, tak jsem odklikl - po pravdě, že moje není, ale netušil jsem co to udělá. Kamarádovi (který bydlí na opačném konci města) se celý tablet smazal a vrátil se do továrního nastavení. A já jsem se z mobilu ze kterého jsem odklik, že ten tablet není můj, také na Goggle účet nemohl přihlásit. Z ostatních 3 zařízení se přihlásit šlo.

Vyzkoušel jsem všechno možné včetně všech dostupných rad na internetu, ale nešlo to. Účet na Googglu jsem tedy smazal a založil nový - výsledek byl i s novým účtem stejný. Nakonec jsem musel celý mobil vrátit do továrního nastavení a přeínstalovat - potom to začalo fungovat.

Dělalo mi ta asi stejně - na google.com jsem přihlášený byl, ale nic nefungovalo.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.