Zvýrazňovač na naskenovaném papíru-je vidět?

Od: Datum: 24.10.16 22:40 odpovědí: 4 změna: 25.10.16 17:42

Hezký den,

prosím pěkně o radu. Potřebuji někomu dát papír, aby mi ho oskenoval. Zároveň na něm potřebuji zvýraznit určité důležité údaje. Chtěla bych se proto zeptat, zda je možné text zvýraznit zvýrazňovačem? Nejsem si jistá, zda to bude po naskenování poznat, že je to zvýrazněné, či naopak zda ten text bude čitelný. Např., když kopíruji tak v 99 % není zvýrazňovač na ofoceném papíru znatelný. Pak mě tedy napadlo jen podtrhnutí, ale to není zrovna ideální řešení.

Děkuji za odpovědi.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 24.10.16 23:36
avatar

Jak který, z principu jejich použití odráží světlo různým způsobem. Reflexní zvýrazňovače vidět nejdou vůbec, u jiných je šedá čmouha. Je potřeba to vyzkoušet ale jistota je to podtržení klasickou fixou

Ohodnoceno: 2x
 
Od: bmbxŽ
Datum: 24.10.16 23:53

Kopírka se chová jinak než scanner a také záleží na nastavení. Zvýrazňovač ( fluorescenční fix) se na černobílém skenu objeví zpravidla jako šedá čmouha na barevném bude v barvě fixu, jen nebude fluorescenční.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 25.10.16 12:35
avatar

na barevném scanu uvidíte všechny barvy.

na černobílém scanu by se vám měly objevit odstíny šedé.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 25.10.16 17:42
avatar

Na skenu asi vidět bude, záleží na kvalitě skeneru. Na kopírce není vidět žlutý zvýrazňovač, ostatní, tedy modrý zelený a růžový vidět jsou.Osobní zkušenost. Platí pro takový ty placatý zvýrazňovače.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright Š 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.