Nejde zapnout mobil(jen zavibruje),jak přečís

Od: Datum: 21.10.16 13:38 odpovědí: 2 změna: 21.10.16 20:37

Přestal mi fungovat telefon nokia E71. Když byl zapnutý, všiml jsem si jen ,že se rychle vybíjela baterka (asi 200mA), nic zvlášstního tam neběželo. Tak jsem chtěl telefon klasicky vypnout a zapnout, jenže už se to nepodařilo.

Jen po stisknutí vypínače zavibruje (a zůstane v nějakém "polozaplém stavu), protože na další stisky vypínače už nereaguje zavibrováním, samozřejmě vypojení baterky telefon logicky vypne.

- V PC se hlásí jako NOKIA USB flashing Parent a NOKIA USB flashing generic (v kategorii Wireless communications device, mám české windows 7 a nokia pcsuite instalované), zvláštní je že když není připojen přes USB, ani se to nezobrazuje ve skrytých zařízeních.

Chtěl bych zjistit, co se stalo s mobilem, proč náhle přestal fungovat, když předtím šel. Také jak ho opravit uvést k životu a také jak překopírovat soubory (z interního paměti, mám tam sms,data, kontakty,texty), pokud nebude přístup k filesystému, tak aspoň přečíst obsah flash paměti jako takové a později extrahovat filesystém odsud, na jiných telefonech jsem to dělal, že se přečetl 32MB obsah flash, který obsahoval různé segmenty, boootloader,firmware,eeprom, vlastní diskové oddíly(může jich být víc).

Nezkoušel jsem zatím spojit telefon přes Phoenix Suite ani trojhmat.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: mkat®
Datum: 21.10.16 16:40
avatar

Nemôže byť vadná batéria.Ak máte možnosť skúste telefon z dobrou batériou.Alebo ak funguje nabíjačka tak telefon dajte na nabíjačku a po pár minútach ho skúste zapnúť.Ale ak je batéria vadná telefon nemusí aj tak zapnúť.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jarina
Datum: 21.10.16 20:37

Samozřejmě že baterie (mám 2ks dokonce) jsou v pořádku, na 4.14V nabité, vnitřní odpor v tomto stavu nabití 60mOhm, bez toho bych to ani nezkoušel

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.