Problém s parkovací kamerou u autorádia

Od: Datum: 09.10.16 20:03 odpovědí: 3 změna: 10.10.16 16:44

Zdravím, koupil jsem si do auta autorádio s GPS a couvací kamerou z číny. Vše jsem zapojil podle návodu. Všechno jde až na parkovací kameru. Ta je napojena na zadní couvací světla. Když mám zhasnuté světla, tak po zařazení zpátečky funguje a při vyřazení se zase vypne jak má. Problém nastává tehdy, když rozsvítím světla. Když rozsvítím světla, tak se zeslabí podsvícení displeje (funguje to podle návodu). Když ale zařadím zpátečku, tak místo toho aby sepla parkovací kamera, tak se zesílí podsvícení displeje jako při jízdě bez světel. Opravdu si s tím nevím rady a budu rád za každou radu Děkuji.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 09.10.16 21:33

Dejte typ kamery...

doplněno 09.10.16 22:21:

Z odkazu se nedá nic zjistit, schéma zapojení by šlo uveřejnit?

doplněno 11.10.16 22:59:

Dejte typ, označení autoradia, pak se dá něco najít...

Ohodnoceno: 2x

Od: mi
Datum: 10.10.16 16:44

Našel jsem obrázek podobný mému zapojení. Z kamery jde jeden video kabel do autorádia, u kterého je ještě navíc jeden červený kabel k napojení z jedné strany na +12V od couvací žárovky a z druhé strany na vstup "parking sensors" u autorádia. Pak tam jde ještě jeden kabel na napájení kamery, kdy je kladný pól napojený na +12V od parkovací žárovky stejně jako ten červený kabel a černý je klasicky na kostru.

http://s1128.photobucket.com/…030501/1103050002-08.jpg.html

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.