Jak zapojit skloker.varnou desku zn.Bauknecht

Od: Datum: 09.10.16 11:20 odpovědí: 7 změna: 09.10.16 17:12
Zdravim,poradite mi prosim jak zapojit tuto desku? Jsem sice vyuceny elektrikar ale nechci ji znicit spatnym zapojenim a bez toho aniz bych si nenechal poradit.Bauknecht-ka ma dve svorkovnice,jedna je se ctyrmi silnejsimi vodici a barvami: 2x modra,bila a cervena.Na druhy svorkovnici jsou tri slabsi vodice: bily,modry a hnedy,zvlast je pak kostra zlutozelena.Deska je bazarova takze bez navodu a snad funkcni,jinak nevim zda musi mit k sobe ovladace plotynek nebo je dotykova.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 09.10.16 11:39
Samostatná deska má jinak udělané připojení,této chybí ovládání plotýnek,nebo je to komplet s troubou kde to ovládání je.Podle mne samotnou tak jak je na obrázku nezapojíte.
Ohodnoceno: 0x

Datum: 09.10.16 11:50

Napište nám přesný typ desky a dohledat návod nebude problém.

Od: lukin
Datum: 09.10.16 12:14
Bauknecht Type:PFEVP,Model:EKV 5460-1IN, 6,8kW, 230/400V 50hz
Datum: 09.10.16 11:52

Vyučený elektrikář se nemůže ptát na zapojení varné desky. To jsou základy.

Když se podíváš na zapojení, tak ti hned musí být jasné, že ti něco chybí.

Od: lukin
Datum: 09.10.16 12:10
Nema to treba dotykovy ovladani? Jako primo na desce...
Datum: 09.10.16 16:40

Tato deska bez spodku (trouby) nepůjde zapojit. Chybí ovládání, na desce jsou pouze ukazatele zbytkového tepla.

Od: kakamila
Datum: 09.10.16 17:12

No,ale nekupto za 99 evro...na Ebay toho je...

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.