Jak zařadit příspěvek do stránek?

Od: Datum: 07.10.16 14:20 odpovědí: 3 změna: 08.10.16 18:27

Dobrý den, před týdnem jsem si rozjela blog a potřebovala bych pomoci jak vložit příspěvky do jednotlivých stránek, které mám v menu nahoře na blogu, je to možné?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 08.10.16 10:13
avatar

Dobrý den, Ivano, kde (na které službě) ten blog máte?

Pokud používáte vlastní doménu, bylo by asi dobré uvést, kde ji hostujete, případně který redakční (blogovací) systém používáte.

Obecně:

V administraci systému byste měla najít možnost "stránky nahoře" přejmenovat, přemístit, apod. Odhaduji-li správně, že jsou "stránkami nahoře" míněny různé kategorie, potom dřívější příspěvky zařadíte tak, že jim v administraci přiřadíte příslušnou kategorii. Nové příspěvky zařazujte do kategorií už při psaní.

Ještě jedna drobnost: Při volbě nadpisu nového příspěvku napište název bez diakritiky, rozepsaný příspěvek uložte a teprve potom nadpis opravte. Jinak může dojít k poměrně nepříjemným překvapením.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: ivanavyskocilov
Datum: 08.10.16 16:32
To kam to chci ulozit se jmenuje "pages".
A ja jsem prispevek chtela ulozit do nich. To vsak nemam moznost udelat. Cili musim jit vytvorit kategorie a do nich se to potom ulozi? Ale jak to pak roztridim do tech pages?
Datum: 08.10.16 18:27
avatar

Kde ten blog máte, zkusím se na to podívat → potřebovala bych to vidět (systémů je víc, takhle by to byl odhad). Pages (stránky) není to "vnitřní" název v administraci blogu?

Máte blog na vlastní doméně, nebo jste si blog založila v některé "hotové" službě? Můžete napsat doménu blogu nebo služby?

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.