Odchází mi 99 Kč z kreditu na číslo 90340099

Od: Datum: 23.09.16 10:00 odpovědí: 8 změna: 17.11.16 21:07
Moji chybou jsem odeslal sms na číslo 90340099. Při hledání sportovních stránek mi vyskočilo ,že mám 3viry a pokud chci odstranění ,že mám kontaktovat to ato číslo ,přišla mi zpráva kterou jsem asi odeslal 2x a přečetli mi za prémium zprávy 2x 99 Kč. A včera samo od sebe znova 99 kc. Operátor mi zablokoval prémium sms,ale chci to odcházení zrušit uplne,ne že něco zablokuji. Poraďte díky
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 23.09.16 13:57

Pravděpodobně jste si objednal opakovanou službu. Najděte si všeobecné obchodní podmínky jejího poskytovatele a pro zrušení služby postupujte podle nich. Možná na webu poskytovatele najdete i konkrétní postup, jak službu ukončit, ale ne u kžadého. [Vy jste ty SMSky odeslal, aniž byste se předem seznámil s podmínkami?]

Ohodnoceno: 0x

Datum: 23.09.16 14:17
Prišlo mi , že mám tři víry a jestli je chci odstranit mám přejít na nějaké stánky,nebo zaslat SMS pro odstraneni ,byl jsem ve stresu a odeslal a nic tak jsem toto několikrát opakoval.třikrát mi odečetli 99 Kč. Předevčírem mi přišla zpráva z toho čísla a znovu 99 Kč volal jsem operátora a zablokoval mi premium SMS a ve vypíse mám 5x objednane premium služby.vše jsem smazal (sms) ale z výpisu vím že to je přes Vodafone mbank. Chci to zrušit,ale nevím jak snad to zaplatím , už jen jednou a bude to nevím díky snad je to srozumitelíné.
Datum: 23.09.16 17:04

Vodafone v tom bude "nevinně", ten jenom poskytuje službu tomu, kdo si od Vás nechává prémiovými SMSkami platit. Zrušit službu bude nutné u toho, kdo Vás o virech (nikoliv vírech) informoval.

Datum: 23.09.16 18:01

Když je to z kreditu-tak oželet zbytek kreditu a sim vyhodit,koupit jinou!Pokud je to z paušálu tak zrušit oniu službu ne blokovat!

Ohodnoceno: 2x

Datum: 23.09.16 20:15

Dobrý večer, Michale,

na stránkách Plať mobilem najdete informace o poskytovateli služeb na tomto čísle. Jde o firmu Dimoco, kontaktovat je můžete např. na info-cz@mobileinfo.cc, přes kontaktní formulář nebo telefonicky na 844444484 (v pracovní dny mezi 9. a 17. hodinou - volání na čísla začínající 844 není zahrnuto do volných minut).

Ondra

Ohodnoceno: 5x

Datum: 23.09.16 21:22
Díky Ondro napsal jsem email a uvidím v co odpoví jestli to zruší. Mám vztek na sebe ,že jsem tak hloupý a skočil jsem na to , ale pravda je ,ze to mají udělané perfektně.
Datum: 17.11.16 20:42
Dobrý den, mám u dcery ten samý problém. Podařilo se Vám to vřešit? Petr

Datum: 17.11.16 21:07
info-cz@mobileinfo.cc na tento email zašlete že chcete službu zrušit a mělo by to dopadnout snad vám to dopadne taky

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.