Nefunkční čtečka e knih ereader 2 gogen

Od: Datum: 22.09.16 21:01 odpovědí: 2 změna: 25.09.16 11:06

Dobrý den.Mám čtečku e knih ereader 2 gogen asi dva a půl roku.Zhruba půl roku jsem ji nepoužíval,tudíž se totálně vybila a už se mi ji nepodařilo zapnout ani restartovat.Na displeji se zobrazil symbol baterie s ikonou vypnutí jaká např. na ovladači u tlačítka pro vypnutí.(kroužek s čárkou).Samozřejmě jsem se ji pokoušel i nabít.Ani ťuk.Čtečka má integrovanou baterii,takže výměna bez servisu není možná.Nemáte prosím nějakou radu?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 22.09.16 21:13
avatar

Dobrý den, takto vybitou (jinou) čtečku nabíjím přes USB až 6 hodin - nejdříve svítí LEDka oranžově a potom zeleně. Takže, zkoušejte to nabíjení dlouho a ona se "čapne" (snad). Zdravím!


doplněno 25.09.16 11:39:

Tak to je smůla. Ovšem, když tu čtečku připojíte k PC, tak ji tam vidíte v Tento počítač a můžete si zachránit alespoň data (obsah čtečky) a použít je třeba v nové čtečce. A možná tam najdete i nějaký systémový soubor, který by se dal upravit, resp. smazat a čtečka by potom šla resetovat.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: deek
Datum: 25.09.16 11:06

Bohužel se nečapla.Nabíjel jsem ji 24 hodin přes počítač.Po celou dobu blikala zeleně,na závěr jsem se ji pokoušel marně resetovat při nabíjení i bez něj.V každém případě díky za radu.

P.S.Asi ještě zkusím dlouhé nabíjení přes zásuvku.Jestli nic,tak je asi po baterii*bum*

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.