Kodovany kanal

Od: Datum: 22.09.16 20:21 odpovědí: 6 změna: 22.09.16 22:04

Dobry vecer

potreboval bych poradit se sat krabici AB CryptoBox 650HD nejdou mi programy jako ct 1ct 2...nova atd pise mi to u techto programu kodovany kanal, ale jde ct24,ta3 tak bych rekl ,ze je to spravne nalazene.Karta(skylink) je nova aktivovana zaplacena.Reset do tovarniho nastaveni a po restartu zaptuti na program ct 1 -cekani asi 30 minut porad bez uspechu Vedel by nekdo v cem muze byt chyba?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: satelit
Datum: 22.09.16 20:30

Nejsem si jist zda tento přístroj umí Irdeto. Většinou se asi používá alternativní Firmware. No nejdřív bych se podíval po menu zda tam je možnost zobrazení karty. Pokud se údaje z karty nenačtou tak má karta špatný kontakt. Pokud se načtou tak bych na kartu poslal refreš. Předpokládám, že SP je zaplacen

Ohodnoceno: 2x

Od: romann
Datum: 22.09.16 20:33

ano jeste pred mesicem na nem irdeto hrala.Udaje jsou nacteny,sp je zaplacen do 9/2017

Od: kodl
Datum: 22.09.16 21:33
Jste si jist, ze mate kartu spravne vlozenou? ( tusim, ze tady je cipem dolu)
Ohodnoceno: 0x

Od: romann
Datum: 22.09.16 21:52

vim ,ze se to muze stat,ale karta je vlozena opravdu sprvne :)

Od: satelit
Datum: 22.09.16 22:02

Jak jsem psal. Nejspíš v menu je položka načtení karty. Zkontrolovat zda je načteno

Datum: 22.09.16 22:04

Jeslti vám fungují jen volně přístupné programy, tak můžete zkusit reautorizovat kartu.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.