Android- aplikace bez zvuku

Od: Datum: 20.09.16 22:16 odpovědí: 2 změna: 21.09.16 15:24

Dobrý den. Mám na mobilu Android 4.1 a přestal mi jít zvuk u stažených aplikací přesto, že je v nich zapnutý. Mobil jako takový, zvuk má. Např. při zapnutí/ vypnutí, když někdo volá, zvuk foťáku. To funguje normálně. Ale stažené aplikace jako kalkulačka, Pixwords, letecké simulátory ap. jsou beze zvuku. Stalo se to poté, co jsem se snažil udělat printscreen obrazovky pomocí tlačítek zvuku a power. Zkusil jsem restart, ale nepomohlo to. Zvuk je v aplikacích zapnutý, je i nastavený na max. ale je to hluché. Děkuji za případné rady.

doplněno 20.09.16 22:38:

Ještě jsem zkusil vypnout mobil, vyjmout baterii, SIM karty i datovou kartu. Znovu vložil, zapnul, ale výše popsaný stav přetrvává.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 21.09.16 14:51
Tak s tím jsem se ještě nesetkal.
Nejspíš může pomoci Tovární nastavení.
Ohodnoceno: 0x

Datum: 21.09.16 15:24

To by asi problém vyřešilo, take si to myslím. Jenže tam mám hru Pixwords a jsem u úrovně 903. Hrát to od začátku se mi nechce. Jinak ostatní aplikace by byly bez problému. Třeba ještě někdo s něčím přijde, nebo na něco přijdu já. Pak je ještě možnost, že se to vrátí zázrakem samo.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.