Handsfree bluetooth doporučení

Od: Datum: 18.09.16 15:45 odpovědí: 4 změna: 20.09.16 10:04

Dobrý den.

Rád bych se zeptal na doporučení nějakého handsfree do ucha. Na internetu je široká škála produktů. A právě díky svému rozsahu se mi v tom hůře orientuje. C o by mělo mít a jaké funkce jsou zbytečné. Co jsem tak koukal, myslím si že je dobré ovládání hlasitosti, tlačítko přijmutí hovoru, možnost hlasového vytáčení. Nerad bych si koupil nějaký handsfree a až pak zjišťoval co mu chybí a mohlo. Potřebuji ho jen do auta, jinak ne. Takže jsem předpokládal v ceně do 500 korun.

Děkuji za rady a tipy.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 20.09.16 00:34

Jel jste někdy se špuntem v uchu 100 km? Pokud vám tohle nevadí, nemám jiné doporučení, používám handsfree na stínítku, které má za 3 stovky všechny vámi zmiňované funkce. Pokud je nepoužíváte - neobtěžují.

Ohodnoceno: 0x

Od: bmbx®
Datum: 20.09.16 06:15

wlezley:

pořádné a pohodlné "ušní" handsfree není konstruováno jako špunt do ucha, ale je jen zavěšeno na boltci. Je lehoučké a protože není jako špunt, tak neomezuje ani vnímání okolních zvuků. O takovém hansfree člověk ani neví, že jej na uchu má, vůbec nepřekáží a neobtěžuje a je jedno jestli s ním jedeš 100 nebo 10000km.

Datum: 20.09.16 09:31

V pohodě, věřím, i nabíjecí kabel v případě nutnosti není na obtíž. Já si přesto seriozní handsfree raději pověsím na palubku spíš, než na hlavu. Nemusím aspoň ladit barvu kravaty.V určitém věku musí mít jeden trochu soudnost ... ;)

doplněno 20.09.16 10:16:

Nevnucuji, hned v prvním příspěvku jsem to napsal. Reklamní kampaň z toho dělá někdo jiný ...

doplněno 20.09.16 10:16:

Nevnucuji, hned v prvním příspěvku jsem to napsal. Reklamní kampaň z toho dělá někdo jiný ...

Od: bmbx®
Datum: 20.09.16 10:04

wlezley:

no ono to handsfreečko vydrží tak dlouho, že jej s nabíjecím kabelem pověšovat do ucha nemusíš a tak malinké, že to ladění s kravatou je bazvýznamné :-D

Tazatel chce něco do ucha, tak je normální mu vnucovat handsfree na palubku *haha*

doplněno 20.09.16 10:46:

wlezley:

no rozhodně nebudu někomu něco rozmlouvat na základě nepravdivých informací - že to má špunt který v uchu obtěžuje.

Jen tak na okraj, používal jsem jeden čas obě do ucha i na palubku. Do ucha v případech, kdy jsem i po vystoupení z auta potřeboval mít volné ruce.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.