Sluchátka Xiaomi Hybrid (Iron)

Od: Datum: 18.09.16 09:23 odpovědí: 7 změna: 18.09.16 18:22
Na základě kladné recenze na webu Smartmanua.cz ( http://smartmania.cz/xiaomi-hybrid-piston-iron-sluchatka-recenze-test/) mám z Gearbestu objednaná sluchátka Xiaomi hybrid (Iron). Až poté jsem se domluvila s manželem, že k Vánocům dostanu přenosný lossless hudební přehrávač (probíráno v jiném dotazu) Nyní k jádru pudla. Nejsem odborník, proto bych se chtěla zeptat, zda tato sluchátka jsou vhodná k poslouchání k bezztrátových formátů hudby z takového přehrávače, zda to vůbec uhrají nebo zda na tom až tolik nesejde? Abych si případně koupila jiná sluchátka a tato používala jinak nebo darovala :)
Děkuji za odpověď

Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 18.09.16 10:19
avatar

Dobrý den, ten Váš odkaz (mně) hlásí chybu 404, tak jsem si našel jinou recenzi. Já si myslím, že budete spokojená (když požadujete špuntová sluchátka). Recenze je chválí a dle specifikace jsou to normální sluchátka. Zdravím!

https://www.svetandroida.cz/x…mi-piston-iron-recenze-201602


doplněno 18.09.16 10:46:

Ano, tato sluchátka mají prý basovou složku výraznou. Já to považuji za plus, protože "basa tvrdí muziku" a když to tam není, tak je to "ploché". Bylo by dobré, aby tazatelka uvedla, jaký druh muziky nejčastěji poslouchá.


doplněno 18.09.16 11:12:

mahtiel - to je v pohodě. Basa je i u dechovky, tak jsem tím nemyslel tvrdý rock. Basová složka je v každé hudbě a je dobré ji slyšet. A i na OST to bude fajn, protože tam jsou mohutné melodie a Vy si zasloužíte slyšet je celé (jak je muzikanti hrají - včetně basů).

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 18.09.16 10:39
avatar
Dcera dostala od kluka nějaký americký super zázračný ( snad beats nebo co) ale urvala údajně nezničitelný šňůry, tak jsem jí ,než si zas sežene něco hyper super objednal dvojkový pinstony a holka na ně už nedá dopustit. Prý hrajou znatelně lip než ta amerika. To víš, každý máme jiné ucho. Tobě třeba ten zvuk sednout nemusí. Co je pro někoho super zvuk, to druhý pokládá za přebasované a další za slabé.
Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 18.09.16 11:06
Ty Irony jsou údajně hodně podobné Pistonům 2, které má vaše dcera, tak jsem zvědavá :)
Datum: 18.09.16 11:05
Poslouchám většinou soundtracky, nějakou tu klasiku, popík, na tvrdou muziku moc nejsem, maximálně Queen, kvalitní skáčko...
Datum: 18.09.16 14:19

Ben: basy jsou slyšet i bez jejich zvýraznění. Přebasovaná sluchátka nedoporučuju pro kvalitní poslech (značka Beats je navíc předražená), lepší je když člověk slyší nahrávku takovou jak byla namixována ve studiu při nahrávání.
Osobně in-earům moc nevěřim, ale nemam možnost porovnat. Asi nejlépe uděláte když počkáte na přehrávač a vyskoušíte, pokud budou sluchátka slabší, uslyšíte to v nich. A i ty Koss mají také dobré hodnocení. Já bych doporučil ty co mam, jsou to velká sluchátka - "uzavřená", ale vy asi hledáte něco menšího.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 18.09.16 15:19
Sice mám radši uzavřená sluchátka (mám jedna bluetoothová), ale v autobuse, pokud nebudu mít bagáž, budou lepší ta do uší. Navíc občas se sluchátky usnu a bojím se, že Kossy zničím :) Kossy mají navíc basy někdy dost výrazné :)
Datum: 18.09.16 18:22

Pokud jste na to přidělila určité finace a nechcete navyšovat pak je těšží rozhodování. Já bych pro poslech v autobuse volil mobil + lepší sluchátka, ale pokud posloucháte i v klidu v tichu doma, rozhodně se vyplatí ten přehrávač. Pak je ale zase možnost že se bude muset připlatit za sluchátka nebo paměťovou kartu.

Jak jsem psal, počkejte na přehrávač a uvidíte, třeba budete spokojená. Chce si to naposluchat, nepospíchejte.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.