Citlivost displeje

Od: Datum: 14.09.16 22:27 odpovědí: 2 změna: 15.09.16 10:45

Koupila jsem si telefon lumii 650 a hned, jak jsem ho zkoušela, tak jsem zjistila, že když mobil leží, čili je ve vodorovné poloze, tak je displej méně citlivý na dotyk a některá místa musím mackat treba 10x. Když ale telefon vezmu do ruky citlivost je v pohodě. Mám na displeji nalepen Screen shield a nalepovali mi ho přímo v prodejně Alza. Myslím si ale, že by to na citlivost displeje nemělo mít vliv. Je tento problém dobrý důvod k reklamaci?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 14.09.16 23:39

ScreenShield fólie může mít vliv na citlivost, ostatně samotný výrobce upozorňuje, že je nutné vyčkat minimálně 24 hodin po aplikaci (pokud byla provedena správně). Taky můžete zkusit v nastavení telefonu zvýšit citlivost displeje na dotyk. Pokud se ale situace nezlepší, viděl bych to na reklamaci.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 15.09.16 10:45

Děkuji za odpověď. ScreenShield jsem dostala k telefonu, jako dárek v hodnotě 398 Kč, v prodejně se nabídli, že mi to profesionálně nalepí za 150 Kč :D Tak jsem jim řekla ať to tedy udělají. Tudíž si myslím, že sklíčko je nalepené správně. Bylo to teprve včera k večeru, tak tedy ještě počkám do dalšího dne a pak uvidím.

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.