Jaký mobil byste doporučili

Od: Datum: 11.09.16 07:11 odpovědí: 12 změna: 15.09.16 08:35
Potřebovala bych poradit. Rozhoduji se mezi značkou Sony a Huawei. Jde mi o kvalitu mobilu a též dobrý foťák. Díky
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: kakamila
Datum: 11.09.16 07:59

Klidně Huawei...na focení je lepší samostatný foťák.

Ohodnoceno: 1x

Od: mobil
Datum: 11.09.16 08:26

Bez OTG ani ránu.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 11.09.16 08:51

Napište kolik za ten mobil chcete dát, něco najdeme.

Od: alexandra90
Datum: 11.09.16 10:45
Chěla bych za dotovanou cenu se závazkem a paušálním tarifem. Obvykle to bývá za 1Kč.Plná cena za přístroj je tak 6tis.Kč.
Od: mikebrown
Datum: 11.09.16 11:44
Chci vás upozornit že Sony telefony fotí na svou cenu či třídu otřesně. Novější modely od Huawei fotí pěkně s pěknými detaily.

Od: bmbx®
Datum: 11.09.16 11:51

Mobil může mít sebelepší foťák, ale i ten nejobyčejnější kompakt to nenahradí, mohu se potrhat smíchy, když narazím na hordu turistů fotících mobily a tablety. To musí být "krásné" fotky z dovolené *haha*

No, na ejsbůk to stačí až až. Taková degradace fotografie jako záliby nebyla ani v dobách masově vyráběných jednoduchých skříněk od Kodaku.

Inu svět se v p..el obrací po všech stránkách *zed*

Od: mot
Datum: 11.09.16 12:52
takove lumie 950 foti lip nez kdejaky kompakt.

Datum: 11.09.16 16:27

Možná fotí líp než kdejaký kompakt, ale stejně je to dírková komora s pevným, jen širokým ohniskem *haha*

a předpažené ruce s mobilem taky na kvalitě fotky nepřidají, hlavně při slabším osvětlení.

Od: mot
Datum: 11.09.16 18:20
no a co ze to ma pevne ohnisko? nekdo zoom nepotrebuje a ani nechce.
a lidi co maji kompakty se snad divaji pres hledacek? ne, cumi na displej...

Datum: 12.09.16 10:53

Jen široké ohnisko je k ničemu, ne nadarmo se fotoaparáty s pevným objektivem vždy vyráběly s ohniskem 40-50mm EQ a to že výrobci přestali vyrábět kompakty s hledáčkem je možná důsledkem vzniku fotografů mobilistů *haha*

Datum: 15.09.16 08:35

Já měl vždy SONY ERICSSON, koupil jsem si před rokem LG SPIRIT a jsem mega spokojený v mnohých ohledech lepší než SE, takže radši LG, má vše :) ... i s televizí jej propojím a foťák s autofocusem :), dobrý volba.

Jinak bych doporučil SONY ERICSSON z těch dvou značek.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.