Wattmetr do rozvaděče

Od: Datum: 10.09.16 17:45 odpovědí: 5 změna: 12.09.16 17:39

dobrý den,měl bych dotaz neví někdo o nějákém měřáku pro zabudování do rozvadeče co by ukazoval kolik wattů mi právě dodává fotovoltaika stačí aby byl do 10A,a na 230v,já nemůžu nič najít stačí i nějáký analogový budík,nemusí to být digitální ale aby byla cena tak do 1000kč našel jsem poue nějáké za 3500kč to je dost,děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: rv
Datum: 10.09.16 20:01

Zadej si na aliexpress.com watt current din a do 20$ máš luxusní měřáky.

Ohodnoceno: 0x

Od: pdy
Datum: 10.09.16 20:38

dobrý večer,já nevím ale mě se to s té číny moc nechce nechávat trvale pod napětím bez dohledu,nebo myslíte že je to bezpečné?

Datum: 11.09.16 13:53

Nemám sice watmetr, jen napětí a proud a funguje nonstop 3 roky. Ono se tam velice nemá co pokazít, není to součást obvodu a když to klekne (jako ostatně jednou všechno) jen to přestane měřit. Ale za 350 Kč?

Od: rv
Datum: 11.09.16 16:19

Z Číny mám trvale pod proudem desítky spotřebičů, stejně, jako snad každý. To, že to koupíte tady, neznamená, že to není z Číny.

https://www.aliexpress.com/it…hase-Din-rail/1366282678.html

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.