Pračka Philco

Od: Datum: 07.09.16 20:46 odpovědí: 3 změna: 08.09.16 08:44

Mám dotaz máme rok starou pračku Philco při praní i ždímání je pod pračkou vidět jiskření jak když máte prskavku a při ždímání pračka píská,dnes jsem tu měla opraváře kterého poslali ten pračku zapl podíval se poslechl a řekl, že je to normální.Na moje konstatování, že pračka takto nepískala my sdělil že pračku moc sleduji, že je to uplně normální a že nová mi musela pískat tak 3x tolik,což jsem mu řekla, že rozhodně nepískala.Jiskření je prý také normální to prý motory dělají.Odešel a že je tedy pračka bez závad.Myslíte, že je to v pořádku a zbytečně panikařím nebo to mám řešit dále?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 08.09.16 03:33
avatar

Až tak moc vám nelhal, mozná vůbec...

Pračka obsahuje uhlíkový motor kdy během točení uhlíky třením vdávají jiskry s modrým nádechem...je to jejich vlastnost.

Pračka nepíská, pouze má motor při otáčkách na ždímání tendenci vydávat zvuky o vyšší frekvenci, opět j to vlastnost motoru s uhlíky, pokud jste měli předchozí pračku 10 a více let, byla tišší, obsahovala méně efektivní a trochu tišší bezuhlíkový motor. Zvuk motoru alá startující letadlo z povzdalí je jeho vlastnost.

Ať mašinka slouží co nejdéle.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: lucka*
Datum: 08.09.16 08:37

Děkuji Vám za vysvětlení a jiskřičky jsou žluté,pod pračkou to žlutě svítí.Proč nám do teď nepískala,libovali jsme si jak máme tichou pračku a ted přes zavřené dveře do koupelny, kdy sedíme v obýváku u televize slyšíme jak píská.

Od: lucka*
Datum: 08.09.16 08:44

Děkuji Vám za vysvětlení ale jisřičky jsou žluté i to chvílema žlutě pod pračkou svítí. Proč tedy do teď nepískala?

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.