Elektronická cigareta

Od: Datum: 07.09.16 17:32 odpovědí: 5 změna: 18.10.16 22:32

Zdravím, měl bych dotaz.. Mám v plánu si pořídit el. cigaretu, ale jen kvůli příchutím, né kvůli nikotinu. Měl bych to spíše na večer k počítači ke hraní her :) (cucání bonbónů apod. mě už přešlo) - musím neustále něco cumlat... Samozřejmě bych si koupil náplně bez nikotinu. A chci se zeptat, když si tedy koupím úplně tu základní el. cigaretu, bude ta příchuť dostatečně silná? Děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 07.09.16 18:05

Taky jsme se s manželem kdysi nechali nachytat *bzum* to byl ale hnus fialový *zed* vystřídali jsme jich spoustu, příchuť silná bude, ale je to pěkný fujtabl .. nemůžete si ji od někoho půjčit a vyzkoušet?

Ohodnoceno: 2x

Od: patas
Datum: 07.09.16 18:48

Právě, že všichni známí mají el. cigaretu s nikotinem :/ A příjde mi zbytečné si na vyzkoušení 1x koupit vlastní náplň..

Datum: 07.09.16 19:24

Zdravím, zkuste se podívat na vaporizéry. https://cs.wikipedia.org/wiki/Vaporiz%C3%A9r . Blbě se to dá nazvat jako e cigareta. Nic se nepálí, nic nehoří a také nevznikají karcinogenní dehty. Je to pára. Vaporizér se plní různými bylinami, které při určité teplotě uvolňují účinné látky. Může to pomoc i při různých alergiích atd.. A dá se do toho dávat spouusta bylinek. http://www.kvalitnivaporizer.…i/princip-a-vyhody-vaporizace

Ohodnoceno: 1x

Od: mikebrown
Datum: 07.09.16 21:22
Z vlastní zkušenosti to napíšu že příchuť jde cítit tak prvních 20 potáhnutí. Pak už ne, asi si huba na to zvyknout nebo co a je to bez chuti. Já už rok z toho důvodu kouřím bez příchutě, mě to stačí. Je to bez zápachu, nikoho tím neseru ani na vlakovém nádraží Wien Hauptbahnhof. Takže tak.
Ohodnoceno: 0x

Od: marley
Datum: 18.10.16 22:32

Ahoj, nevím, jestli ti moje odpoveď a tip pomůže, ale třeba někomu dalšímu jo. Já Jsem občasnej kuřák, ale takhle na večer k filmu nebo k práci bych si rád zapálil, ale nechci pokoušet klasický cigára (zaprvé nechci kouřit doma a zadruhé si to chci jen udržet do hospody apod.), takže jsem pokukoval po elektronických cigaretách. Kolega v práci si před nedávnem přinesl el. cigaretu do práce (před tim by mě el. cig. ani nenapadla), měl asi tři příchutě, všechny bez nikotinu a povedenou cigaretu vapour2. Dal mi tím dobrej tip, jak na to "domácí" kouření, tak na značku cigarety. Chuťově je to dobrý.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.