Jakou smart TV 32 za 10-15k?

Od: Datum: 02.09.16 15:05 odpovědí: 10 změna: 02.09.16 21:28

Dobrý den, jakou televizi byste doporučil? Uvažuji o značkách Sony, Samsung, Panasonic, Philips. Děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 02.09.16 15:15

Dobrý den,

známý si nedávno je to cca 3.měsíce pořídil tuto https://www.alza.cz/32-samsun…2-d4160639.htm?catid=18854364

Je s ní naprosto spokojený a já přemýšlím o ní také že si ji chceme pořídit do ložnice. Za ty peníze pěkný obraz, výkon a funkce.

Ohodnoceno: 2x

Od: televize
Datum: 02.09.16 15:39

Kup jedině televizi s Androidem. Smart televize s Androidem ti nabídne nesčíslněkrát více možností než běžná Smart televize.

Ohodnoceno: 3x

Datum: 02.09.16 16:48

Televize bez Androidu mi nenabídne sledování televizních pořadů? Už se těším na lednici s Androidem, a mixér s Linuxem *haha*

Ohodnoceno: 1x

Datum: 02.09.16 18:31

Jak vidím tak se dovedeš zašklebit i sám sobě. Zasloužíš si to. Ona i televize bez Smartu dovede nabídnout ty televizní blbiny. Jenže on chce Smart. Smart není jen Hbbtv, ale i nějaké aplikace Voyo, YouTube, Filmbox a další. Ovšem je svázán nabídkou výrobce co mu bude aktualizovat. Ovšem systém Android pracuje s GooglePlay, nabízí totéž a mnohé navíc. Předpokládám, že jsi negramotnost a nevíš co to je KODI. Tak to jsou tisíce českých filmů zdarma které si pustím, když v TV vysílají již po desáté stejný film.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 02.09.16 20:14

Šklebení se sobě mi nedělá problémy, pokud je čemu. Chápu jak moc je cool sledování XBMC (dnes moderně KODI) na televizi která musí být SMART a kdy telefon, samozřejmě SMART musí umět všechno do chvíle, než mu zdechne baterka. Podobné multifunkce jsou dobré jako reklama v (pro)televizi a marně čekám na lopatu s OLED a GPS, samozřejmě SMART. No war, je to přece sranda, ne?

Datum: 02.09.16 21:13

Přiznám se, že mi není známo že by televize se Smartem byly vybaveny aplikací KODI. Pochopitelně jiná situace je u TV s Androidem.

Za chvíli bude všude NFC. Nejen v mobilech.

Datum: 02.09.16 15:44

Značka: Panasonic, Samsung, LG.

Pozemka, satelit... to musíš vědět ty.

Konkrétní typ: největší úhlopříčka, na jakou ti stačí peníze.

Datum: 02.09.16 16:56

Kromě Philipsu! Jejich servisní politika je jeko neutrino, teoreticky o něm víme ale nikdo ho ještě neviděl. Doplním ještě značku Sharp. Vyrábí se v Japonsku, mají patent na zobrazování žluté barvy (Quattron) a standartně záruku 5 let s výměnným servisem.

Datum: 02.09.16 20:23

Ohledně té žluté barvy. Ještě mě nikdo nevysvětlil, odkud ta televize bere informaci o žluté barvě. To si ji cucá z prstu?

Datum: 02.09.16 21:28

Klasicky ji TV míchá z červené a zelené (přepíná pixely dvou barev), takže čistá žlutá ve větších plochách, dostává nádech červené nebo zelené. A Sharp do svých Quatronů zabudoval přímo žlutý čip, takže nejsou RGB ale RGBY.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.