Myčka Bosch SMS50L18EU error 9

Od: Datum: 31.08.16 21:23 odpovědí: 1 změna: 31.08.16 22:48

Ahoj myčka Bosch SMS50L18EU kousek po záruce hází chybu Error 9. V praxi to vypadá tak, že se program buď zasekne nebo se objeví hláška až při ukončení programu. Nádobí je nakvalitně umyté, při ukončení programu je studené a mastné. Z toho usuzuji, že se z nějakého důvodu asi neohřívá voda ... jakožto naprostý laik v myčkách se ptám, jestli z tohoto popisu lze zjistit pravděpodobnou příčinu a náročnost opravy. V návodu jsou popsány asi pouze 3 stavové chybové kódy a tento tam není. Nemáte někdo konkrétní popisy chyb k této myčce? Děkuji za jakoukoliv informaci a postrčení. jelikož myčka není v záruce chystám se pokusit podívat se na to svépomocí..


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 31.08.16 22:48

Tu je kodovník chýb: http://www.elektro-ivicic.cz/chyby-mycky-bosch-m40/ ,to znamená,že netopí,Takže buď chybné topné teleso,termostať alebo spínacie relé,čo je častá príčina.

Ohodnoceno: 2x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.