SIM karta

Od: Datum: 28.08.16 13:34 odpovědí: 6 změna: 30.08.16 14:19
Je výměna mikro sim na nano SIM zadarmo? Mám dobíjecí od T-Mobile
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 28.08.16 13:41

bych tipoval že není. zeptat se T-mobilu, určitě mají službu že zašlou novou simkartu (obvykle už bude i nano) při ztrátě, ale zdarma to nebude. možnost je koupit si simku od jiného operátora, třeba mobil.cz ty mají nano SIM (mám dojem) a zdarma předou číslo k nim.

nešlo by tu mikro simku ostříhat aby se vešla do nano? ale ty integrované obvody v ní mohou mít větší fomrát, takže by se mohly přestřihnout.

Ohodnoceno: 0x

Jo je to zadarmo, akorát se u některého z operátorů o výměnu žádá pisemně a k vyměně si tě pozvovou nebo to pošlou. A někde ti to udělají na počkáni na prodejně včetně zkopírování adresáře z jedné do druhé simky.
Ohodnoceno: 1x

Mam tarif a vzdy zadaco , nebo maji jeste kleste a upravi simku.

Datum: 29.08.16 20:10
Kleště mají na mikro simky. Na nano si moc netroufnou, to už si většinou rači nechají poslat z ústředí. Mezi námi ... stejně je to jen buzerace na lidi dělat nano sloty. Koho tem milimetr plastu kolem čipu mikro formátu mohli iritovat,že se kvůli tomu patentoval nový standart?

Od: mate59
Datum: 29.08.16 21:55

Nedávno jsem měnil mobil,v prodejně T-mobile mi starou simku vrátili,novou nano hned vložili do mobilu,vše zaktivivali,skopírovali kontakty,vše zdarma.Prodejna v Hodoníně.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.