Padá každé stahování kabelem USB

Od: Datum: 05.09.16 06:39 odpovědí: 3 změna: 05.09.16 11:19

Dobrý den, máte někdo zkušenost?...tablet se dokáže připojit přes USB, někdy není rozpoznán, někdy ano ale nezobrazí se úložiště... při podařeném připojení začnu stahovat cokoli ...zobrazí se stahování a vyskočí vždy tabulka, že zařízení se odpojilo, na poprvé se podařilo přetáhnout pár fotek a pak již nic ani na jiném pc, kabel je vyzkoušen OK. jedná se o android,

Děkuji za tipy


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 05.09.16 08:28
avatar

Dobrý den, píšete, že jste to zkoušel na více PC a stále stejný problém. Já to tipuji na nevhodný kabel USB (nikoliv poškozený, ale nevhodný = "pomalý"). Věřím, že kdybyste kopíroval jen po jednotlivých fotkách, tak to půjde, ale větší objem dat kabel nezvládá a přenos dat se přerušuje. Takže, zkuste jiný a lepší kabel USB a nestahujte, ale kopírujte. Zdravím!

P.S. Během připojení tabletu k PC s tabletem a kabelem nemanipulujte - možná je volnější konektor USB a špatný kontakt (a zase to přerušení přenosu).


doplněno 05.09.16 11:28:

pemu - aha, tak Vy přenášíte data z PC do tabletů. Snad si zkontrolujte nastavení obou tabletů (jejich OS Android) a spuštěné aplikace - jestli je to zcela totožné. Jinak jde zřejmě o problém v HW (konektoru=?) u jednoho z tabletů.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: bmbx®
Datum: 05.09.16 10:46

Neumím si představit, proč by nevhodný kabel (pomalý) neměl zvládat větší objem dat. Já to vidím na špatný konektor na kabelu nebo na tabletu.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pemu
Datum: 05.09.16 11:19

Děkuji za reakci...připravuji dva totožné tablety a jeden jde bez problémů nakopírovat fotkami i filmy a do druhého se po zkopírování několika fotek již nelze dostat, při zdárném připojení a započetí kopírování přenos jakoby spadne...ano chová se skoro jak při přerušení mechanicky..ale jde skutečně o přerušení sw...bojím se že zlobí ten android, vše ostatní zatím funguje, mám se modlit ať to alespoň tak vydrží? sw prý nelze ani reklamovat.

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.